Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 133

15482.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kemény Mária-Váliné Pogány Jolán: A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Katalógus és források. Bewerbungspläne für den Palast der Ungarischen Akademie der Wissenschaften. Katalog und Schriftquellen. Szerk: Szabó Júlia. Bp.,1996, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Fekete-fehér képekkel illusztrációkkal, német nyelven. Kiadói papírkötés.
15483.

Rufpreis:
1 600 HUF
Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. Fordította: Beke László, Mojzer Miklós. Bp.,1975,Corvina. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15484.

Rufpreis:
800 HUF
Dercsényi Balázs: Árkay Aladár. Architektúra. Bp.,1967, Akadémiai Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, bejelölésekkel, 63. oldal előtt egy ív hiányzik. Megjelent 1800 példányban.
15485.

Rufpreis:
800 HUF
15486.

Rufpreis:
1 600 HUF
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papírborítóban.
15487.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, viseltes kötéstáblákkal, kissé sérült kötéssel.
15488.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vezető a Magyar Nemzeti Múzeum történeti osztálya kiállított gyűjteményeiben. Összeállította Varjú Elemér. Bp.,1929, Magyar Nemzeti Múzeum, 87+IV p.+XLVIII t. (fekete-fehér képtáblák.) Átkötött félvászon-kötés.
15489.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdag képanyaggal. Kiadói félbőr kötésben, a gerince sérült. Fanemek, bútorstílusok, szőnyegfajták c. melléklettel.
15490.

Rufpreis:
2 400 HUF
15491.

Rufpreis:
8 000 HUF
Körner, Éva: Gyula Derkovits. Bp., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott, kissé szakadt a papírborító gerince, francia, angol és német nyelven./ Paperbinding, in paper cover, with little bit worn paper cover, in French, English, and German language.
15492.

Rufpreis:
1 000 HUF
15493.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF