Alle Lose der Futrinka Wohltätigkeitsauktion, die ganze Einnahme für Hunde

Zahl der Lose: 197

17106.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Tamási Áron Munkái. Bp.,1934, Révai. Kiadói félvászon-kötés.
17107.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
14
17108.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
14
17109.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17110.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
22
17111.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Puskin Sándor: Anyegin Eugén.  Buda-Pest. 1880. Franklin. 280p. Fordította: Bérczy Károly. Aranyozott Gottermayer egészvászon-kötésben, kopásokkal.
17112.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
19
17113.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17114.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17115.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15
Mikszáth Kálmán: Beszterce Ostroma. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat 2. Bp.,én.(1901), Révai,(Légrády-Testvérek, Bp.), 291 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, névbélyegzővel, jó állapotban.
17116.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
34
17117.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF