https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 79

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hanusz István: A fák birodalmából. Számos, részben színnyomatú szövegképpel. Bp., 1903, Athenaeum. [4], 315,[3]p. Színes szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben
15668.

Hanusz István: A fák birodalmából. Számos, részben színnyomatú szövegképpel. Bp., 1903, Athenaeum. [4], 315,[3]p. Színes szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Vadász Elemér: A geológus munkája. Bevezetés a földtani megfigyelésbe. I-II. kötet. (Egybekötve.) Ma és holnap. (Pécs, 1928), Danubia,(Dunántúli Nyomda-ny.), 222+2 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15669.

Vadász Elemér: A geológus munkája. Bevezetés a földtani megfigyelésbe. I-II. kötet. (Egybekötve.) Ma és holnap. (Pécs, 1928), Danubia,(Dunántúli Nyomda-ny.), 222+2 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, elöl levált papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
15670.

Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, elöl levált papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Haynal István: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászon kötésben
15671.

Haynal István: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
4
Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.
15672.

Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza.. I. kötet. Általános rész. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal és térképmelléklettel. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Korabeli félvászon kötésben.
15673.

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza.. I. kötet. Általános rész. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal és térképmelléklettel. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Korabeli félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Tények tárháza - nagyító alatt az egész világ. Bp., 2003. Readers digest. Látványos könyv, sok illusztrációval
15674.

Tények tárháza - nagyító alatt az egész világ. Bp., 2003. Reader's digest. Látványos könyv, sok illusztrációval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t. A melléklet benne van. Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, Néhány kisebb sérüléssel a közepesnél jobb állapotban.
15675.

A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t. A melléklet benne van. Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, Néhány kisebb sérüléssel a közepesnél jobb állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Eredeti papír védőborítóval. Jó állapotban
15676.

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Eredeti papír védőborítóval. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Andrásfai Béla: Matematika a vádlottak padján avagy felkészítés matematika pótvizsgára. Játék 16 képben. Bp.,2010, Print-Tech Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikálva.
15677.

Andrásfai Béla: Matematika a vádlottak padján avagy felkészítés matematika pótvizsgára. Játék 16 képben. Bp.,2010, Print-Tech Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
dr. Laufenauer Károly: Előadások az idegélet világából. Bp., 1899, Magyar Királyi Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15678.

dr. Laufenauer Károly: Előadások az idegélet világából. Bp., 1899, Magyar Királyi Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
2 db könyv: Csűrös István: Az Erdélyi-medence növényvilágáról. Kolozsvár, 1974, Dacia. + Fekete Gábor: A Bakony növénytakarója. Veszprém, 1964, Bakonyi Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15679.

2 db könyv: Csűrös István: Az Erdélyi-medence növényvilágáról. Kolozsvár, 1974, Dacia. + Fekete Gábor: A Bakony növénytakarója. Veszprém, 1964, Bakonyi Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse