Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 148

Bartók-Hubay-Molnár-Varró: Liszt a miénk! 54 műmelléklettel. Bp., 1936. Liszt növendékek emlékbizottsága. Félvászon kötésben, gerincen szakadással
15489.

Rufpreis:
4 000 HUF
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
15490.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15491.

Rufpreis:
8 000 HUF
Reichenhaller Petheő Jenő: A fényképezés vezérfonala kező amatőrök számára. Magyar Könyvtár. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 64 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerincű borítóval, 19-31. oldal között kijáró lapokkal.
15492.

Rufpreis:
3 000 HUF
15493.

Rufpreis:
3 000 HUF
A Szinházi Élet évkönyve - Művészeti almanach Szerkeszti Incze Sándor Bp. 1919. Szinházi Élet. 288 l. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, közte Vágó László műépítész szinháztervei, rajzai és a megépült Magyar Szinház külső és belső képei. Korabeli félvászon kötésben.
15494.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15495.

Rufpreis:
6 000 HUF
1998 MADI Art Periodical I. évf. 1. szám. Szerk.: Dárdai Zsuzsa. Kiadói papírkötésben, magyar és angol nyelven.
15496.

Rufpreis:
2 000 HUF
Buzás Gergely: Gótika és a kora reneszánsz. Magyar Építészet 2. Bp.,(2001), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói zsugorfóliában. Újszerű állapotban.
15497.

Rufpreis:
2 000 HUF
Feld István: Késő reneszánsz és kora barokk. Magyar Építészet 3. Bp.,(2002), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15498.

Rufpreis:
2 000 HUF
Velladics Márta: Barokk, rokokó és copf. Magyar Építészet 4. Bp.,(2002), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói zsugorfóliában. Újszerű állapotban.
15499.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1980, Corvina Kiadó, 240+48 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.
15500.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF