Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 477

Kosztolányi Dezső (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16092.

Rufpreis:
800 HUF
16093.

Rufpreis:
800 HUF
16094.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Batsányi János poétai munkáji. (Bp., 1980, Akadémiai-Helikon.) Kiadói nyl-kötés, kopottas gerinccel. Reprint kiadás.
16095.

Rufpreis:
1 600 HUF
Első Magyar Általános Biztosító Társaság 1857-1907. Bp., 1908, Pallas, 178 p.+5 sztl. lev.+ 9 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányzó címlappal, fénymásolat pótlással a címlapnál, egy hiányzó fénynyomattal, 2 sztl. lev. hiányzik.
16096.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Hueber, Viktor: Kaisertum Ungarn. Ein Wort zur Entwirrung der politischen Lage im heutigen Österreich-Ungarn. Prága, [1903], K. Reyl. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
16097.

Rufpreis:
4 000 HUF
16098.

Rufpreis:
800 HUF
16099.

Rufpreis:
3 000 HUF
16100.

Rufpreis:
1 200 HUF
16101.

Rufpreis:
4 000 HUF
Az okkult az orosz és a szovjet kultúrában. Szerk.: Glatzer Rosenthal, Bernice. Bp., 2004, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16102.

Rufpreis:
3 000 HUF
16103.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF