Foto

Zahl der Lose: 335

cca 1973 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fénykép, az egyik aláírt, 18x24 cm és 14,5x24 cm
12205.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db jelzés nélküli, vintage fénykép, 23,5x17,5 cm és 13x23,5 cm között
12206.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1940 Halberg Gyula / Jules Halberg (1915-2001): A csúcson. Vintage felvétel, pecséttel jelezve, 18x18 cm
12207.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1968 Jankovszky György(1946-): Zárt labirintus, fotógrafika, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12,5x18 cm
12208.

Rufpreis:
8 000 HUF
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház XXIV, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, részben színezett, kartonra kasírozva, 12,5x18 cm
12209.

Rufpreis:
8 000 HUF
1983 Jankovszky György(1946-): NY City Corp Center I., feliratozva, kartonra kasírozva, pecséttel jelzett, 12,5x17 cm
12210.

1983 Jankovszky György(1946-): "NY City Corp Center I.", feliratozva, kartonra kasírozva, pecséttel jelzett, 12,5x17 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
1983 Jankovszky György(1946-): NY City Corp Center II., feliratozva, kartonra kasírozva, pecséttel jelzett, 13x17 cm
12211.

1983 Jankovszky György(1946-): "NY City Corp Center II.", feliratozva, kartonra kasírozva, pecséttel jelzett, 13x17 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
1983 Jankovszky György(1946-): World Trade Center 10/3, feliratozva, kartonra kasírozva, pecséttel jelzett, 13x17,5 cm
12212.

Rufpreis:
6 000 HUF
1976-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs utat mutat, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 11x11 cm
12213.

Rufpreis:
6 000 HUF
Katkó István: Mécsesek, jelzetlen fotóművészeti alkotás, paszpartuban, 10x15 cm
12214.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1980 Kotnyek István: Akta, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12215.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, kikötő hajóval, feliratozott fotó, sarkain sérülésekkel, 12x18 cm / cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, port, 12x18 cm
12216.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF