Flohmarkt

Zahl der Lose: 244

Nemesacél érfogó, jelzett (NR 83), h: 25 cm
11292.

Rufpreis:
1 200 HUF
Alpakka evő és szervírozó eszközök, 5 db, (villa, húsvilla, szószos kanál, tojás tartó, sótartó), közte Berndorf ezüstözött szárú húsvillával, jelzettek, kopottak, a sótartón kis sérülés.
11293.

Rufpreis:
1 000 HUF
Holland festett fapapucs, h: 11 cm
11294.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fából kirakható pisztoly, bontatlan csomagolásban + 3D gravírozott üveg Skorpió csillagjeggyel
11295.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes bizsu tétel (nyakláncok, karkötők), 10 db
11296.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gamma Művek ventilátora, KV 119-38, 12x12x4 cm
11297.

Rufpreis:
1 000 HUF
16 db-os bizsutétel
11298.

16 db-os bizsutétel

Rufpreis:
1 400 HUF
Prakticus II hagyományos vérnyomásmérő, működik
11299.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Vegyes pipa tétel, összesen 8 db, köztük jelzettek, ópium pipa, kóstoló pipa, h: 9 és 15 cm között
11300.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Backgammon táblajáték, 15×15 cm
11301.

Rufpreis:
1 200 HUF
7 db játékautó, kopásnyomokkal
11302.

Rufpreis:
1 600 HUF
4 db pecsétnyomó Gyönk, kir. Közjegyző, Sárbogárdi ügyvéd + 2 másik század eleji darab
11303.

Rufpreis:
4 000 HUF
29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF