Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 29

Népismereti dolgozatok 1976. Szerkesztette: Dr. Kós Károly, Dr. Faragó József. Bukarest, 1976, Kriterion. Kiadói papírkötésben.
15568.

Rufpreis:
800 HUF
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. A szerzőnek a magyar kiadáshoz írt eredeti előszavával. Fordította Pór Ödön. Bp.,1907, Grill. Károly. Korabeli egészvászon-kötés, kissé foltos elülső borítóval, jó állapotban.
15569.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15570.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, filozófiai könyvek témában, 3 db:  Platón: Az Állam. Részletek. Gondolkodók. Bp., 1970, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Sören Kiergkegaard Írásaiból. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fordította Szemere Samu. Spinoza: Etika. Bp.,1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15571.

Rufpreis:
2 000 HUF
15572.

Rufpreis:
1 800 HUF
15573.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Fináczy Ernő: A renaissancekori nevelés története. Vezérfonal egyetemi előadásokhoz. Bp., 1919, Hornyánszky Viktor, VI+289 p. Első kiadás. Kiadói javított gerincű papírkötésben.
15574.

Rufpreis:
1 800 HUF
Szülők könyve. Zimmermann Ottó Könyve nyomán átdolgozta Kőrösi Henrik. Bp., 1928, Kir. Magyar Egyetemo Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, sérült hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
15575.

Rufpreis:
1 200 HUF
15576.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15577.

Rufpreis:
1 200 HUF
15578.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15579.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: