Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15061.

Rufpreis:
800 HUF
Bruckner Éva: A zsibárus boszorkány. Az Ecseri piac krónikája a Teleki tértől a Nagykőrösi útig. Bp.,2007, Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés.
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Bp., [1936], Franklin Társulat (Világjárók. Utazások és kalandok). Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
15063.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
1934 Algemeen Uitbreidingsplan van Amsterdam. Amsterdam általános bővítési terve. Amsterdam, Stadsdrukkerij Amsterdam, XXIV+169 p. Számos egészoldalas és kihajtható térképpel, illusztrációval, közte egy nagyméretű térképpel (Algemeen Uitbreidingsplan van Amsterdam, 1:2500, 83x108 cm.) illusztrálva. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, hollan nyelvem./ 1934 General Expansion Plan of Amsterdam. Paperbinding, with lot of map and illustrations, in Dutch language.
15064.

Rufpreis:
1 600 HUF
Budapest Székesfőváros Közigazgatása az 1904. évben. A Székesfőváros Közigazgatási Évkönyve III. kötete. Bp., 1906, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
15065.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kazinczy Ferenc: Pestre Budapest, 1929, Budapest Székesfőváros kiadása (Bp. Sz.főváros házinyomdája), 72 p. + 66 t.: Kissé szakadozott papírkötésben.
15066.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lukács Károly: A Balaton. A Magyar Szemle Kincsestára 114. sz. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, borítólap lejár, kopottas állapotban.
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15068.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr, Lendvay Benő: Huszonöt év Márkusfalva életéből. Népszerű Könyvtár az egészségről. Bp., 1889, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Papírkötés, megviselt állapotban.
15069.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bilibók Ágoston: Vasúti őrház az egykori román-magyar határon. Gyimesbükk, 2013, Szerzői kiadás(Madéfalva, Státus-ny.), 59 p. Kiadói papírkötésben. A szerző által aláírt.
15070.

Rufpreis:
2 000 HUF
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon, fekete-fehér illusztrációkkal.
15071.

Rufpreis:
2 400 HUF
15072.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF