Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

Borsos Béla: A magyar üvegművesség. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15621.

Rufpreis:
2 000 HUF
Papp Gábor György: Berlinből Budapestre. A historizmus aspektusai a magyar építészetben. Von Berlin nach Budapest. Aspekte des Historismus in der ungarischen Architektur. Bp., 2007, Kulturforum. Kiadói papírkötésben, magyar és német nyelven, jó állapotban./ Paperbinding, in Hungarian and German language.
15622.

Rufpreis:
2 000 HUF
Németh Lajos: A XIX. század művészete. A historizmustól a szecesszióig. Bp., 1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15623.

Rufpreis:
1 000 HUF
Grofcsik János-Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek-Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé papír védőborítóban.
15624.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15625.

Rufpreis:
2 000 HUF
B. Supka Magdolna: Aba Novák Vilmos. Bp., 1971. Corvina. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15626.

Rufpreis:
1 200 HUF
H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15627.

Rufpreis:
800 HUF
15628.

Rufpreis:
4 000 HUF
15629.

Rufpreis:
4 000 HUF
Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp. 1947. Dante. 193 l. 4 t. Folio. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti illusztrált, kissé gyűrött védőborítóban.
15630.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
15631.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Vitéz Nagy Zoltán: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 szines tábla, 116 egyszinű tábla. Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
15632.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF