Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 144

15072.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda, 1994, Pallas Akadémia. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15073.

Rufpreis:
2 000 HUF
Magyarország írásban és képben 7 kötete, 3.,6.,10.,12.,14.,17.,18 kötetek:  Budapest-Gyöngyös-Mátra, Budapest-Tokajhegyalja-Sárospatak, Budapest-Pest-Mecsek, Budapest-Szombathely-Kőszeg, Budapest-Veszprém-Bakony, Budapest-Pilis-Vértes-Gerecse, Budapest-Dunakanyar. Bp.,1959-61, Panoráma. Kiadói papírkötés, 4 térkép melléklettel, az két kötet gerince sérült, egy kötetnél a könyvtest elvált a borítótól.
15074.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Bugár Jenő: Nagyvenyim. Nagyvenyim, 1997, Nagyvenyim Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
15075.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vác, Visegrád. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 9. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképpel.
15076.

Rufpreis:
1 200 HUF
15077.

Rufpreis:
1 400 HUF
15078.

Rufpreis:
1 400 HUF
Parkerdők Magyarországon. Szerk.: Mészöly Győző. Bp.,1981, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
15079.

Rufpreis:
1 600 HUF
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp.,1923, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt., 270 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15080.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hans Coudenhove: My African neighbors. Man, bird, and beast in Nyasaland. Boston, 1925, Little, Brown, and Company. Angol nyelven, kaidói egészvászon kötésben, kissé kopott hátsó borítóval. / In English, linen binding, slightly worn back cover.
15081.

Rufpreis:
1 200 HUF
Róma. Kirándulási kalauz. Összeáll.: Luttor Ignác. Bp., 1929, Attila Nyomda. Kicsit foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15082.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Balogh Gábor-Dr. Bodor Péter-Szokoly Miklósné: Kerékpártúrák a Bakonyban és a Balaton körül. Bp.,2002, Frigoria. Harmadik bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, térképmelléklet nélkül. Észak-Magyarországi kerékpártúrák. Bükk, Aggtelek, Zempléni-hegység, Cserehát. Szerk.: Szokoly Miklósné. Bp.,2002, Frigoria. Kiadói papírkötésben, térképmelléklettel.
15083.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF