https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/123.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került.
16158.

EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/123.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Nemzetközi nőnap 76. - A nők nemzetközi szolidaritási napja. 1976. március 8. Szerk.: Kovács Mihály. Bp., 1976, k.n. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (250/107.) példány.
16159.

Nemzetközi nőnap '76. - A nők nemzetközi szolidaritási napja. 1976. március 8. Szerk.: Kovács Mihály. Bp., 1976, k.n. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (250/107.) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Szerzetesek. Szerk.: Puskely Mária. Eisenstadt. 1989, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés.
16160.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Szerzetesek. Szerk.: Puskely Mária. Eisenstadt. 1989, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
4
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.
16161.

Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1965, Sport. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.
16162.

Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1965, Sport. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Várkonyi Mihály: Legenda a vonaton. Bp.,1968, Kozmosz. Kiadói papírkötés, deformálódott gerinccel.
16163.

Várkonyi Mihály: Legenda a vonaton. Bp.,1968, Kozmosz. Kiadói papírkötés, deformálódott gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
A Keresztény Görög Iratok. Új világ fordítása. New York, 2000, Watchtower Bible and Tract Society-International Bible Students Association. Kiadói műbőr-kötés.
16164.

A Keresztény Görög Iratok. Új világ fordítása. New York, 2000, Watchtower Bible and Tract Society-International Bible Students Association. Kiadói műbőr-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
16165.

A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
2
Radványi Kálmán: Család és élet. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó előzéklap részben kijár.
16166.

Radványi Kálmán: Család és élet. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó előzéklap részben kijár.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.  Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
16167.

Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Benedek István Gábor - Vámos György: Tépd le a sárga csillagot. Interjúk az 1944-es budapesti zsidó ellenállásról. Bp., 1990, Pallas. Papírkötésben, jó állapotban.
16168.

Benedek István Gábor - Vámos György: Tépd le a sárga csillagot. Interjúk az 1944-es budapesti zsidó ellenállásról. Bp., 1990, Pallas. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
8
Sanbar, Moshe: A leghosszabb évem. Bp., 1990, Ikva. Papírkötésben, jó állapotban.
16169.

Sanbar, Moshe: A leghosszabb évem. Bp., 1990, Ikva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
4

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse