Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 147

Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év euüstözött Br emlékplakett hátoldalán LUDVIG gyártói jelzéssel, nem saját tokban (29x40mm) T:2 HPII 1782.
30631.

Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" euüstözött Br emlékplakett hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, nem saját tokban (29x40mm) T:2 HPII 1782.

Rufpreis:
1 000 HUF
30632.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rácz Edit (1936-) 1972. Vezess Baleset Nélkül Mozgalom Br emlékplakett, eredeti FKBT dísztokban (94mm) T:2
30633.

Rácz Edit (1936-) 1972. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett, eredeti "FKBT" dísztokban (94mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) ~1973. Gárdos Mariska 1885-1973 / A forradalmi nőmozgalom kiemelkedő harcosa - Magyar Nők Országos Tanácsa kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (91mm) T:1-
30634.

Renner Kálmán (1927-1994) ~1973. "Gárdos Mariska 1885-1973 / A forradalmi nőmozgalom kiemelkedő harcosa - Magyar Nők Országos Tanácsa" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (91mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Ag emlékérem tokban (35,39g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat Adamo SU2
30635.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag emlékérem tokban (35,39g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat Adamo SU2

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Somogyi József (1916-1993) DN Almaszedő Br plakett plüssel bevont falapra rögzítve (plakett: 43x132mm falap: 290x150mm) T:2 patina
30636.

Somogyi József (1916-1993) DN "Almaszedő" Br plakett plüssel bevont falapra rögzítve (plakett: 43x132mm falap: 290x150mm) T:2 patina

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Somorjai László (1949-) DN Kaesz Gyula Faipari Szakmunkásképző Intézet / Kaesz Gyula Br emlékplakett (64mm) T:2,2- patina
30637.

Somorjai László (1949-) DN "Kaesz Gyula Faipari Szakmunkásképző Intézet / Kaesz Gyula" Br emlékplakett (64mm) T:2,2- patina

Rufpreis:
1 200 HUF
Strobl Alajos (1856-1926) 1905. Hauszmann Alajos - műépítész, tanár ezüstözött Br emlékérem dísztokban (79mm) T:2 ph., kopott ezüstözés 1905. Hauszmann Alajos silver plated Br commemorative medal in case. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating HP-4911.
30638.

Strobl Alajos (1856-1926) 1905. "Hauszmann Alajos - műépítész, tanár" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (79mm) T:2 ph., kopott ezüstözés 1905. "Hauszmann Alajos" silver plated Br commemorative medal in case. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating HP-4911.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Suba László (1941- ) DN Kosztolányi Dezső 1885-1936 kerámia plakett (105mm) + DN Wass Albert 1908-1998 kerámia plakett (104mm) T:2
30639.

Suba László (1941- ) DN "Kosztolányi Dezső 1885-1936" kerámia plakett (105mm) + DN "Wass Albert 1908-1998" kerámia plakett (104mm) T:2

Rufpreis:
2 400 HUF
Sülle Mária 2000. A Magyar Állam 1000 éves Ag emlékérem, körülötte aranyozott Br 2001 Naptár érem (~35g/0.925/42,5mm) T:1-,2(PP)
30640.

Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" Ag emlékérem, körülötte aranyozott Br "2001 Naptár" érem (~35g/0.925/42,5mm) T:1-,2(PP)

Rufpreis:
8 000 HUF
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Átalános Kiállítás Budapesten - 1885 / Az érdem jeléül névre szóló Br emlékérem (65mm) T:2,2- ph.
30641.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Átalános Kiállítás Budapesten - 1885 / Az érdem jeléül" névre szóló Br emlékérem (65mm) T:2,2- ph.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szántó Gergely (1886-1962) 1927. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda Br emlékérem (41mm) T:2 kis patina
30642.

Szántó Gergely (1886-1962) 1927. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (41mm) T:2 kis patina

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF