https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 68

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Müller Lajos: A Jézus szíve-tisztelet története. Bp., 1944, Korda Rt. Papírkötésben, jó állapotban.
15846.

Müller Lajos: A Jézus szíve-tisztelet története. Bp., 1944, Korda Rt. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15847.

Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15848.

Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Rosty Kálmán: Magyar szentek legendái. Bp., 1906, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült hátsó kötéstáblával, javított gerinccel, megerősített kötéssel.
15849.

Rosty Kálmán: Magyar szentek legendái. Bp., 1906, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült hátsó kötéstáblával, javított gerinccel, megerősített kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Börsönyi Béla: Árpádházi Szent Erzsébet legendája. Ünnepi mysteriumjáték. Negyedik kiadás. Bp., 1937. Szerzői kiadás. A szerző által dedikált példány!
15850.

Börsönyi Béla: Árpádházi Szent Erzsébet legendája. Ünnepi mysteriumjáték. Negyedik kiadás. Bp., 1937. Szerzői kiadás. A szerző által dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15851.

Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Örökké élhetsz Paradicsomban a földön. h. n., 1990, Wachtturm-Gesellschaft. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15852.

Örökké élhetsz Paradicsomban a földön. h. n., 1990, Wachtturm-Gesellschaft. Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Deáky Gedeon: Tisztelet oltárja, mellyet Hetedik Pius római pápa Ő szentségének halhatatlanítására, ... s a szenyvedésekben, és a frantzia fogságban ki mutatott keresztyén kegyességének, s álhatatosságának örökösítésére, a magyar hazában fel állított Deáky Gedeon református prédikátor.  [Pozsony] Posonban, 1814. Snischek Károly Gáspár ny. 1 t. (rézmetszetű címkép) + XII + 110 p. Belső címlap hiány? Megviselt kiadói papírkötésben Az első kiadás aukción még nem szerepelt!
15853.

Deáky Gedeon: Tisztelet oltárja, mellyet Hetedik Pius római pápa Ő szentségének halhatatlanítására, ... 's a' szenyvedésekben, és a' frantzia fogságban ki mutatott keresztyén kegyességének, 's álhatatosságának örökösítésére, a' magyar hazában fel állított Deáky Gedeon református prédikátor. [Pozsony] Po'sonban, 1814. Snischek Károly Gáspár ny. 1 t. (rézmetszetű címkép) + XII + 110 p. Belső címlap hiány? Megviselt kiadói papírkötésben Az első kiadás aukción még nem szerepelt!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
15854.

Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Dr. Serédi Jusztinián előszavával. Szekszárd, 1993, Babits. Kiadói műbőr kötés. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
15855.

Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Dr. Serédi Jusztinián előszavával. Szekszárd, 1993, Babits. Kiadói műbőr kötés. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Boldogasszony. Szerk.: Antall István - Sárba Katalin. Bp., 2012, Forrás Galéria. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15856.

Boldogasszony. Szerk.: Antall István - Sárba Katalin. Bp., 2012, Forrás Galéria. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Tóth Kálmán - Az evangéliumok látszólagos ellentmondásai. Bp., 1934. Szent István. Kiadói papírkötésben
15857.

Tóth Kálmán - Az evangéliumok látszólagos ellentmondásai. Bp., 1934. Szent István. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse