Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

Könyvek könyve. 87 magyar író, tudós, művész, közéleti ember és kiadó vallomása kedves olvasmányairól. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., [1918]. Lantos, (Biró Miklós ny.) 248 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, az elülső borítón pecséttel, kis lapszéli foltokkal, jó állapotban.
15942.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. Fordította Győry Loránd. Bp.,[1895], Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat, (Globus-ny.)104+8 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, 16-17. oldalnál laza, kissé sérült fűzéssel.
15943.

Rufpreis:
1 600 HUF
Abony Árpád: Novellái. I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp.,1894, Athenaeum. Jeles Elbeszélők Kincsestára. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés.
15944.

Rufpreis:
1 400 HUF
Újabb magyar költők lyrai anthologiája 1890-1910. Vál.: Elek Arthur. Bp., 1911, Nyugat. Foltos, sérült gerincű kartonált papírkötésben.
15945.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gaál Mózes: Skrobanyek úr. Krónikás elbeszélés II. József korából. Pozsony-Budapest, Stampfel Károly. Félvászon kötés, litho papír borítóval, kopottas állapotban.
15946.

Rufpreis:
1 200 HUF
15947.

Rufpreis:
1 800 HUF
3 db Grimm mese:  Csipkerózsika. Holle Anyó. A kékfényű lámpás.  Füzesi Zsuzsa, Haui József, Bakai Piroska rajzaival. Bp.,1985-1989, Táltos. Kiadói papírkötés.
15948.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Halmai Attila - Halmai Géza: Modellvasutak elektronikus vezérlése. Bp., 1972, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15949.

Rufpreis:
3 000 HUF
15950.

Rufpreis:
2 000 HUF
15951.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Magyar Ritkaság sorozat 22 kötete. Bp.,1983-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Két duplummal: Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról I-II. kötet, Fortunatus és Magelónia Magyarországon.
15952.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15953.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF