Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 111

Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789 Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 ph.
30581.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 ph.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1994. MÉE Székesfehérvár - Aba Sámuel és Péter Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30582.

Fritz Mihály (1947-) 1994. "MÉE Székesfehérvár - Aba Sámuel és Péter" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-)1997. MÉE Székesfehérvár - I. András és I. Béla Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF32
30583.

Fritz Mihály (1947-)1997. "MÉE Székesfehérvár - I. András és I. Béla" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF32

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2000. Magyar Millenium / Csongrád megye Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30584.

Fritz Mihály (1947-) 2000. "Magyar Millenium" / Csongrád megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben Al emlékérem (32mm) + 1986. Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix fém emlékérem (32mm) + Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó fém emlékérem (32mm) T:1,1-
30585.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) + 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" fém emlékérem (32mm) + Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) T:1,1-

Rufpreis:
1 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) / Madarassy Walter (1909-1994) 1993. Magyar Szentek I. - Szent István, Szent László, Szent Imre 3xklf db-ból álló jelzett Ag emlékérem szett eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (32,41g/0.925/40mm) T:1-(PP) ujjlenyomat
30586.

Fülöp Zoltán (1951-) / Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Magyar Szentek I. - Szent István, Szent László, Szent Imre" 3xklf db-ból álló jelzett Ag emlékérem szett eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (32,41g/0.925/40mm) T:1-(PP) ujjlenyomat

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek II - Szent Erzsébet jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Szent Margit jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) ujjlenyomat
30587.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) ujjlenyomat

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc Br emlékérem T:1-
30588.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1964. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Nemzetközi Motivum és Olimpiai Bélyegkiállítás jelzett Ag emlékplakett (90,73g/0.935/48,5x65mm) T:2
30589.

Iván István (1905-1968) 1964. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Nemzetközi Motivum és Olimpiai Bélyegkiállítás" jelzett Ag emlékplakett (90,73g/0.935/48,5x65mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
30
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc Br emlékérem (80mm) T:1-
30590.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1-

Rufpreis:
2 400 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. 150 éves a Magyar Tudományos Akadémia Ag emlékérem (30,51g/42mm) T:1-(PP)
30591.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem (30,51g/42mm) T:1-(PP)

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. MÉE Keszthelyi csoportja - Keszthely Város Nagyjai sorozat I. / Goldmark Károly 1830-1915 aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2,2- szennyeződés
30592.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. "MÉE Keszthelyi csoportja - Keszthely Város Nagyjai sorozat I. / Goldmark Károly 1830-1915" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2,2- szennyeződés

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF