https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 298

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Kiadói festett egészvászon kötés, egy lap kijár, néhány lapon firka
15766.

Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Kiadói festett egészvászon kötés, egy lap kijár, néhány lapon firka

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal.
15767.

Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15768.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db: A megpatkolt boszokrány. Válogatta Nagy Zoltán. Hetedhét Magyarország. Lengyel Rita rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Mira Jaworczakowa: Majka. Fordította Cservenits Jolán. Hanna Krajnik rajzaival. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.   Milena Lukesová, Bohumil Ríha: Állatvilág képekben. Fordította Sebők Éva, Kulcsár Ferenc. Jan Kudlácek illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.
15769.

Vegyes könyvtétel, 3 db: A megpatkolt boszokrány. Válogatta Nagy Zoltán. Hetedhét Magyarország. Lengyel Rita rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Mira Jaworczakowa: Majka. Fordította Cservenits Jolán. Hanna Krajnik rajzaival. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Milena Lukesová, Bohumil Ríha: Állatvilág képekben. Fordította Sebők Éva, Kulcsár Ferenc. Jan Kudlácek illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15770.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.
15771.

Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.
15772.

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben.
15773.

Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)
15774.

Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.
15775.

Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Slezak Leó: Újabb bűneim. Fordította Gáspár Emi. Bp., 1940, Ruszkabányai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban, Nagyszentmihályi Dr. Zobel Lajos, és Gémes György ex libris-szével.
15776.

Slezak Leó: Újabb bűneim. Fordította Gáspár Emi. Bp., 1940, Ruszkabányai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban, Nagyszentmihályi Dr. Zobel Lajos, és Gémes György ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
15777.

Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse