Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 298

15910.

Rufpreis:
2 000 HUF
15911.

Rufpreis:
1 800 HUF
15912.

Rufpreis:
1 600 HUF
15913.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15914.

Rufpreis:
1 000 HUF
15915.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909, Pesti Napló), 5-140 p.+ 9 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 9 egészoldalas táblával, egy kivételével mind előtt feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, címképpel, és címlappal.
15916.

Rufpreis:
1 600 HUF
15917.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy vegyes könyvtétel, kb. 30 db. Többségében lexikonok különféle témákban. Magyarország története 1790-1848, Magyarország története 1848-1890, Magyarország rövid története, Magyarország Történeti Kronológiája I-IV, Tanulmányok Erdély történetéből, Pedagógiai Lexikon I-IV, Film Lexikon I-II, Orvosi Lexikon1. ...stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15918.

Rufpreis:
6 000 HUF
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, könyvjelzőjén a ,,Platschek árúház reklámkártyájával. Krúdy Gyula, Hunyadi Sándor, Bródy Miksa, Szini Gyula, Cholnoky Viktor és mások írásaival. Jó állapotban.
15919.

Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, könyvjelzőjén a ,,Platschek árúház" reklámkártyájával. Krúdy Gyula, Hunyadi Sándor, Bródy Miksa, Szini Gyula, Cholnoky Viktor és mások írásaival. Jó állapotban.

Rufpreis:
4 000 HUF
Tandori Dezső: A megnyerhető veszteség. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15920.

Rufpreis:
2 000 HUF
15921.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF