Militaria

Zahl der Lose: 111

1940 Székelyföld visszatért Az erdélyi bevonulás képekben. Egyedileg összeállított fotóalbum 240 db képpel, köztük főként egyedi, érdekes fotóval a bevonuló magyar csapatokról, városok, haditechnika, Horthy Miklós és felesége, tábornokok, néhány képeslappal, 42 db fotó sérült, ázott, képméret: 4x3 és 9x14 cm között / 1940 Photo chronicle of the entry of Hungarian troops to Transylvania. 240 photos in album, with some postcards, 42 photos wet damaged
12543.

1940 "Székelyföld visszatért" Az erdélyi bevonulás képekben. Egyedileg összeállított fotóalbum 240 db képpel, köztük főként egyedi, érdekes fotóval a bevonuló magyar csapatokról, városok, haditechnika, Horthy Miklós és felesége, tábornokok, néhány képeslappal, 42 db fotó sérült, ázott, képméret: 4x3 és 9x14 cm között / 1940 Photo chronicle of the entry of Hungarian troops to Transylvania. 240 photos in album, with some postcards, 42 photos wet damaged

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
1966 Német katonai gyakorló posztó sapka
12544.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1920 Örmester kitüntetésekkel, nagymréetű portréfotó paszpartuban, 23x17 cm
12545.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1920 Budaörsi Önkéntes Tűzoltóegylet tűzoltó báli meghívó
12546.

Rufpreis:
2 000 HUF
1933 Honvédségünk, a Pesti Hírlap ajándéka, különszám, leeső borítólapok, 44p
12547.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
cca 1965 Magyar és szovjet rakétaegységeket ábrázoló 3 db MTI fotó, feliratozva, 26,5x18,5 cm
12548.

Rufpreis:
1 200 HUF
1874 A jászberényi hadgyakorlatok okozta károk jóvátételi iratai, 3 db
12549.

Rufpreis:
2 000 HUF
1871-1874 Katonai iratok Kundorozsmáról, Kiskunfélegyházáról, Kecskemétről, 3 db
12550.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1950-60 Lőszer ag.ism. füzet, benne sok ábrával, köztük színesekkel is, a végén egy 7 oldalas írással, a füzet elvált a borítótól, a borító szakadozott.
12551.

Rufpreis:
4 000 HUF
I. világháborús magyar hadnagy menetöltözetben. Jelzett ceruzarajz. 22x21 cm
12552.

Rufpreis:
1 200 HUF
1789 Amnesztia hirdetmény katonaszökevények részére / General pardon for soldiers. 47x37 cm
12553.

Rufpreis:
4 000 HUF
1903 k.u.k. Kriegsmarine borozó matrózok nagyméretű keményhátú fotó 24x19 cm
12554.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF