Militaria

Zahl der Lose: 38

Nagy-Britannia DN RAF (Királyi Légierő) fém jelvény T:2,2- sérült hátlap Great Britain ND RAF (Royal Air Force) metal badge C:XF,VF damaged reverse
31260.

Nagy-Britannia DN "RAF (Királyi Légierő)" fém jelvény T:2,2- sérült hátlap Great Britain ND "RAF (Royal Air Force)" metal badge C:XF,VF damaged reverse

Rufpreis:
1 000 HUF
31261.

Rufpreis:
2 400 HUF
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalag nélkül, a karikán jelzés T:2 German Empire 1914. Iron Cross 2nd class decoration without ribbon, marking on the ring C:XF
31262.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalag nélkül, a karikán jelzés T:2 German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration without ribbon, marking on the ring C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
16
Német Birodalom 1918. Sebesülési jelvény fekete fokozata fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2,2- sérült tű, alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. Wound Badge, black metal badge with vertical pin (44x39mm) C:XF,VF damaged pin, lower pin catch missing
31263.

Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2,2- sérült tű, alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:XF,VF damaged pin, lower pin catch missing

Rufpreis:
4 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1934. Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán B.H.L. jelzés T:1-,2  German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914-1918 decoration without ribbon for combatants with B.H.L. mark on back C:AU,XF
31264.

Német Harmadik Birodalom 1934. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán "B.H.L." jelzés T:1-,2 German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" decoration without ribbon for combatants with "B.H.L." mark on back C:AU,XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1935. Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 adományozói okirata harcolónak T:III ázott papír, hátoldalán ragasztásnoymok German Third Reich 1935. The Honour Cross of the World War 1914-1918 awarding document for combatant C:F wet paper, glue marks on back
31265.

Német Harmadik Birodalom 1935. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" adományozói okirata harcolónak T:III ázott papír, hátoldalán ragasztásnoymok German Third Reich 1935. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" awarding document for combatant C:F wet paper, glue marks on back

Rufpreis:
2 000 HUF
Oroszország 2010. A Nagy Honvédő Háború 65. évfordulója aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1,1- Russia 2010. 65th Anniversary of the Great Patriotic War gold plated, enamelled decoration C:UNC,AU
31266.

Oroszország 2010. "A Nagy Honvédő Háború 65. évfordulója" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1,1- Russia 2010. "65th Anniversary of the Great Patriotic War" gold plated, enamelled decoration C:UNC,AU

Rufpreis:
1 400 HUF
Szovjetunió 1943. Dicsőség rendje, III. osztály Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott sorszám + 1945. A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban sárgaréz kitüntetés mellszalaggal + 1945. Budapest elfoglalásának emlékérme sárgaréz kitüntetés mellszalaggal + 1948. Jubileumi Érem - A szovjet Hadsereg és Haditengerészet 30. évfordulójának emlékére aranyozott kitüntetés mellszalagon. A négy kitüntetés össze van fűzve. T:2,2- Soviet Union 1943. Order of Glory, 3rd Class Ag decoration with ribbon with engraved serial number on backside + 1945. Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945 brass decoration with ribbon + 1945. Medal For the Capture of Budapest brass decoration with ribbon + 1948. Jubilee Medal - 30 Years of the Soviet Army and Navy gold plated metal decoration with ribbon. The four decorations are interlinked. C:XF,VF
31267.

Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott sorszám + 1945. "A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban" sárgaréz kitüntetés mellszalaggal + 1945. "Budapest elfoglalásának emlékérme" sárgaréz kitüntetés mellszalaggal + 1948. "Jubileumi Érem - A szovjet Hadsereg és Haditengerészet 30. évfordulójának emlékére" aranyozott kitüntetés mellszalagon. A négy kitüntetés össze van fűzve. T:2,2- Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved serial number on backside + 1945. "Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon + 1945. "Medal For the Capture of Budapest" brass decoration with ribbon + 1948. "Jubilee Medal - 30 Years of the Soviet Army and Navy" gold plated metal decoration with ribbon. The four decorations are interlinked. C:XF,VF

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Szovjetunió 1948. Jubileumi Érem - A szovjet Hadsereg és Haditengerészet 30. évfordulójának emlékére aranyozott kitüntetés mellszalagon T:2 Soviet Union 1948. Jubilee Medal - 30 Years of the Soviet Army and Navy gold plated metal decoration with ribbon C:XF
31268.

Szovjetunió 1948. "Jubileumi Érem - A szovjet Hadsereg és Haditengerészet 30. évfordulójának emlékére" aranyozott kitüntetés mellszalagon T:2 Soviet Union 1948. "Jubilee Medal - 30 Years of the Soviet Army and Navy" gold plated metal decoration with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Szovjetunió 1967. Jubileumi Érem - 50 éves a szovjet Milícia ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:2 fo. Soviet Union 1967. Jubilee Medal - 50 Years of the Soviet Militia silver plated metal decoration with ribbon C:XF spotted
31269.

Szovjetunió 1967. "Jubileumi Érem - 50 éves a szovjet Milícia" ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:2 fo. Soviet Union 1967. "Jubilee Medal - 50 Years of the Soviet Militia" silver plated metal decoration with ribbon C:XF spotted

Rufpreis:
1 600 HUF
Ukrajna 1999. A Haza Védelmezője fém kitüntetés mellszalaggal + 2007. 15 éve az Ukrán Állami Határőrség Szolgálatában aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal + 2009. Ukrajna Határának Védelméért fém kitüntetés mellszalaggal + Szovjetunió 2009.130 éves Sztálin aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon. Mindegyik kitüntetés adományozói okirattal. T:1-,2 Ukraine 1999. Defender of the Fatherland metal decoration with ribbon + 2007. 15 Years for the State Border Guard Service of Ukraine gold plated, enamelled metal decoration with ribbon + 2009. For Courage in Protecting the State Border of Ukraine metal decortaion with ribbon + Soviet Union 2009. 130th Anniversary of the Birth of Stalin gold plated, enamelled metal decoration with ribbon. All decorations with awarding document. C:AU,XF
31270.

Ukrajna 1999. "A Haza Védelmezője" fém kitüntetés mellszalaggal + 2007. "15 éve az Ukrán Állami Határőrség Szolgálatában" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal + 2009. "Ukrajna Határának Védelméért" fém kitüntetés mellszalaggal + Szovjetunió 2009."130 éves Sztálin" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon. Mindegyik kitüntetés adományozói okirattal. T:1-,2 Ukraine 1999. "Defender of the Fatherland" metal decoration with ribbon + 2007. "15 Years for the State Border Guard Service of Ukraine" gold plated, enamelled metal decoration with ribbon + 2009. "For Courage in Protecting the State Border of Ukraine" metal decortaion with ribbon + Soviet Union 2009. "130th Anniversary of the Birth of Stalin" gold plated, enamelled metal decoration with ribbon. All decorations with awarding document. C:AU,XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ukrajna 2002. A Belügyek Veteránja zománcozott fém kitüntetés T:1-,2 Ukraine 2002. Veteran of Internal Affaires enamelled metal decoration C:AU,XF
31271.

Ukrajna 2002. "A Belügyek Veteránja" zománcozott fém kitüntetés T:1-,2 Ukraine 2002. "Veteran of Internal Affaires" enamelled metal decoration C:AU,XF

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF