Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 70

1936. Lövész díjérem, ezüstözött fém, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20 gyártói tokban (39mm) T:2 kopott ezüstözés
31286.

1936. Lövész díjérem, ezüstözött fém, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (39mm) T:2 kopott ezüstözés

Rufpreis:
1 400 HUF
10
Reményi József (1887-1977) 1940. Száll az Ének Szájról Szájra / A Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége Br emlékérem szalag nélkül (35mm) + ~1930-1940. Túraverseny - Magyar Kerékpáros Szövetség Br díjérem mellszalaggal (40mm) T:2-,3 ü.
31287.

Reményi József (1887-1977) 1940. "Száll az Ének Szájról Szájra / A Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége" Br emlékérem szalag nélkül (35mm) + ~1930-1940. "Túraverseny - Magyar Kerékpáros Szövetség" Br díjérem mellszalaggal (40mm) T:2-,3 ü.

Rufpreis:
1 000 HUF
14
1939. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa zománcozott fém jelvény Boczán Károly Csokonai u. 8. gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:2
31288.

1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa" zománcozott fém jelvény "Boczán Károly Csokonai u. 8." gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1940. Budapesti III. ker. Árpád Gimnázium zománcozott sapkajelvény (35x41mm) T:2,2- zománchiba, javított fül
31289.

~1940. "Budapesti III. ker. Árpád Gimnázium" zománcozott sapkajelvény (35x41mm) T:2,2- zománchiba, javított fül

Rufpreis:
2 000 HUF
1941. MOTESZ Csapatbajnokságok fém jelvény (30mm) T:2
31290.

1941. "MOTESZ Csapatbajnokságok" fém jelvény (30mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
1942. Petőfi Sándor 1848 a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2
31291.

1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1942. Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem - 1936. X. 6. aranyozott fém emlékérem, LUDVIG BP gyártói jelzéssel, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20 gyártói tokban (36mm) T:2 kissé kopott aranyozás
31292.

1942. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem - 1936. X. 6." aranyozott fém emlékérem, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (36mm) T:2 kissé kopott aranyozás

Rufpreis:
2 000 HUF
1943. T.GY. 1943 havasi gyopár formájú turista jelvény (42x38mm) T:2
31293.

1943. "T.GY. 1943" havasi gyopár formájú turista jelvény (42x38mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
9
~1950. Szakma Kiváló Dolgozója zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel Rákosi-címeres sérült tokban T:2
31294.

~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel Rákosi-címeres sérült tokban T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1950. Budai 50 - BKV Előre SC zománcozott fém kitűző REMPO LIPTOV gyártói jelzéssel (10mm) T:1-,2
31295.

~1950. "Budai 50' - BKV Előre SC" zománcozott fém kitűző "REMPO LIPTOV" gyártói jelzéssel (10mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1950. II. Osztályú Sportoló zománcozott tombak jelvény + MHK I. zománcozott jelvény + Alapfokú Bajnokság részben zománcozott tombak kitűző T:2,2- hiányzó tű
31296.

~1950. "II. Osztályú Sportoló" zománcozott tombak jelvény + "MHK I." zománcozott jelvény + "Alapfokú Bajnokság" részben zománcozott tombak kitűző T:2,2- hiányzó tű

Rufpreis:
1 000 HUF
~1950-1970. Zalka Máté Motoros Klub BP. zománcozott, aranyozott, kitűző (20mm) T:1-
31297.

~1950-1970. "Zalka Máté Motoros Klub BP." zománcozott, aranyozott, kitűző (20mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF