31292.
305. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
1942. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem - 1936. X. 6." aranyozott fém emlékérem, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (36mm) T:2 kissé kopott aranyozás