Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316941
11154
305
Herendi Viktória áttört tálka, kézzel festett, jelzett, apró repedéssel, m:4,5 cm, 10,5 cm
1599783
11155
305
Herendi fehér mázas pulyka, hibátlan, jelzett, m:12 cm 1644232
11156
305
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1645062
11157
305
Herendi kacsa pár, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 6,5 cm 1643287
11158
305
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett, hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
1643296
11159
305
11000
Herendi Krisztus figura, fehérmázas, részben bisquit, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
1647237
11160
305
Herendi Paon de Peking mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 1647251
11161
305
14000
Herendi Viktória mintás kagylós tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22x21 cm 1646950
11162
305
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 1646947
11163
305
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm 1640460
11164
305
Herendi Viktória mintás kagylós tálka, jelzett, kézzel festett, kopott, d:10,5 cm
1640374
11165
305
Herendi Viktória mintás kagylós kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF