Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 152

Holló Barnabás (1865-1917) 1901. A Budapesten megtartott IIIik Nemzetközi Tüzvédelmi Kongressus emlékére fém emlékplakett. Készítette: Köhler István Tüzoltószergyáros Budapest (~153x305mm) T:2 hátoldalán festékfoltok
30604.

Holló Barnabás (1865-1917) 1901. "A Budapesten megtartott IIIik Nemzetközi Tüzvédelmi Kongressus emlékére" fém emlékplakett. "Készítette: Köhler István Tüzoltószergyáros Budapest" (~153x305mm) T:2 hátoldalán festékfoltok

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Iván István (1905-1968) 1964. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Nemzetközi Motivum és Olimpiai Bélyegkiállítás jelzett Ag emlékplakett (91,11g/0.935/49x65mm) T:2
30605.

Iván István (1905-1968) 1964. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Nemzetközi Motivum és Olimpiai Bélyegkiállítás" jelzett Ag emlékplakett (91,11g/0.935/49x65mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
28
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza Br emlékérem (42,5mm) + 1997. Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30606.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + 1997. "Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 600 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves Ag emlékérem (4,08g/0.800/15mm) T:2(PP)
30607.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves" Ag emlékérem (4,08g/0.800/15mm) T:2(PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly Br emlékérem (42,5mm) + DN Keszthely Br emlékérem (32mm) T:2,2- patina
30608.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Keszthely" Br emlékérem (32mm) T:2,2- patina

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE 25 éves Keszthely város Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo KE17
30609.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE "25 éves Keszthely város" Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo KE17

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Kiss György (1943-) 1991. II. János Pál pápa látogatása hazánkban jelzett Ag emlékérem tokban (31,12g/0.999/42mm) T:1(PP) patina
30610.

Kiss György (1943-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban" jelzett Ag emlékérem tokban (31,12g/0.999/42mm) T:1(PP) patina

Rufpreis:
5 000 HUF
Kiss István (1927-) 1978. Nagyméretű, honvédet és munkásokat ábrázoló Br plakett (129x303mm) eredeti dísztokban, beleragasztott táblán Emlékül a Magyar Néphadsereg Művelődési Háza új épületéhez nyújtott segítségéért T:1
30611.

Kiss István (1927-) 1978. Nagyméretű, honvédet és munkásokat ábrázoló Br plakett (129x303mm) eredeti dísztokban, beleragasztott táblán "Emlékül a Magyar Néphadsereg Művelődési Háza új épületéhez nyújtott segítségéért" T:1

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kis ph.
30612.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kis ph.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás Br emlékérem (40mm) T:2
30613.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" Br emlékérem (40mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Semmelweis Ignác 1818-1865 Ag emlékérem (16,08g/0.925/32mm) T:2(PP) patina
30614.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Semmelweis Ignác 1818-1865" Ag emlékérem (16,08g/0.925/32mm) T:2(PP) patina

Rufpreis:
1 600 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Fodor József Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16,02g/0.925/32mm) T:1-(PP) patina
30615.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16,02g/0.925/32mm) T:1-(PP) patina

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF