Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

15225.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. kötet. A magyar föld. Bp., (1929), Franklin, 470+1 p. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, szakadt elülső előzéklappal.
15226.

Rufpreis:
1 600 HUF
15227.

Rufpreis:
1 200 HUF
15228.

Rufpreis:
1 600 HUF
15229.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
15230.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye. Becsület és kötelesség 1. 1918-1944. Bp., 2000, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15231.

Rufpreis:
1 600 HUF
15232.

Rufpreis:
2 000 HUF
15233.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15234.

Rufpreis:
6 000 HUF
15235.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15236.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF