https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 96

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
15375.

Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Adolf Rosenberg: P. P. Rubens des Meisters Gemälde in 551 Abbildungben. Stuttgart és Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt, 519 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, számos egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
15376.

Adolf Rosenberg: P. P. Rubens des Meisters Gemälde in 551 Abbildungben. Stuttgart és Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt, 519 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, számos egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, német nyelven. / Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Jan Evangelista Koula: Metamorfózy Kovu. Staré bratislavské kované mreze. Pozsony, 1976, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal, szlovák nyelven./Linen-binding, in paper cover, in Slovak language.
15377.

Jan Evangelista Koula: Metamorfózy Kovu. Staré bratislavské kované mreze. Pozsony, 1976, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal, szlovák nyelven./Linen-binding, in paper cover, in Slovak language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Williamson - Cummins: Light and color in nature and art. 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
15378.

Williamson - Cummins: Light and color in nature and art. 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Balogh István 1890-1956. Szerk.: E. Csorba Csilla - Püski Anikó. Bp., 1997, Noran - PIM. Papírkötésben, jó állapotban.
15379.

Balogh István 1890-1956. Szerk.: E. Csorba Csilla - Püski Anikó. Bp., 1997, Noran - PIM. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Iván Gizella: Feketén, fehéren a turizmusról. Bp., 2004, szerzői. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15380.

Iván Gizella: Feketén, fehéren a turizmusról. Bp., 2004, szerzői. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Rudolf Wittkower: A humanizmus korának építészeti elvei. Fordította: Tatai Mária. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15381.

Rudolf Wittkower: A humanizmus korának építészeti elvei. Fordította: Tatai Mária. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Várkonyi Zoltán. Bp., 1971, Hungarian Theatre Institute. Várkonyi rendezői portfoliója, MTI-fotók, hátuljukon feliratozva, spirálkötésben, 48 p.
15383.

Várkonyi Zoltán. Bp., 1971, Hungarian Theatre Institute. Várkonyi rendezői portfoliója, MTI-fotók, hátuljukon feliratozva, spirálkötésben, 48 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Sikota Győző: La porcelaine de Herend. Budapest, 1970, Műszaki Könyvkiadó. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, néhány kissé szakadt lappal. / In French language. Paper binding.
15384.

Sikota Győző: La porcelaine de Herend. Budapest, 1970, Műszaki Könyvkiadó. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, néhány kissé szakadt lappal. / In French language. Paper binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Eugenio Battisti: La Cappella Sistina. Novara, 1983, Istituto Gegografico de Agostini. Kiadói kartonált papírkötés, színes képekkel, olasz nyelven./ Hardback, in Italian language.
15385.

Eugenio Battisti: La Cappella Sistina. Novara, 1983, Istituto Gegografico de Agostini. Kiadói kartonált papírkötés, színes képekkel, olasz nyelven./ Hardback, in Italian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Ábrahám Rafael: Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből, Bp., 2004. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15386.

Ábrahám Rafael: Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből, Bp., 2004. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse