Bücher: Religion

Zahl der Lose: 71

P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső és hátsó szennylapon és elülső előzéklapon tollas, ceruzás bejegyzésekkel, a 225-240. oldalak fűzése laza, német nyelven.  /Half-leather-binding, with damaged spine, worn cover, with notices in the front and back flyleaf, and front smear-sheet, in German language.
15726.

Rufpreis:
1 600 HUF
P. Soós István(szerk.): Kármelhegyi Rózsabimbók. Imádságos és énekes könyv. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói plüss kötés, dobozban, jó állapotban.
15727.

Rufpreis:
1 200 HUF
16
(Jen Johannes) Jörgensen, Dr. Köpf Károly: Zarándokút Szent Ferenc Itáliájában. Cluj-Kolozsvár, 1939, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15728.

Rufpreis:
1 600 HUF
15729.

Rufpreis:
2 000 HUF
Martinovich Sándor: Kereszténység és Feminizmus. Pécs, 1918, Dunántúl (Wessely és Horváth) Rt., 39 p. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borító részben elvált a kötéstől.
15730.

Rufpreis:
800 HUF
Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Fordította br. Podmaniczky Pál. Bp., 1932, fordítói kiadás, Székely és Társa Könyvnyomdája. Kiadói félvászon-kötés.
15731.

Rufpreis:
1 600 HUF
15732.

Rufpreis:
3 000 HUF
Blaskó Mária: Kaszap István útján. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
15733.

Rufpreis:
1 000 HUF
A parasztszent. Magyarra átdolgozta Szentfülöpi Antal. Bp., 1945, Ferences Missziók Kiadása, (Vác, Kapisztrán Nyomda.) Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15734.

Rufpreis:
1 000 HUF
15735.

Rufpreis:
1 400 HUF
Slachta Margit: A puszták rejtekéből az élet centrumába. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Bp.,1928, Testvérszövetség, Apostol Nyomda. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15736.

Rufpreis:
1 200 HUF
Istennek nagyságos dolgai. Prédikációk a kolozsvári református theologiai fakultás 1929/30. tanévi akadémiai istentiszteleteiről. Kolozsvár, 1930, Minerva. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
15737.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF