Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 29

15372.

Rufpreis:
1 200 HUF
15373.

Rufpreis:
1 200 HUF
15374.

Rufpreis:
1 600 HUF
Verdy du Vernois, J. von: Studien über den Krieg. I. Strategie. Berlin, 1891. Mittler u. Sohn,Félvászon kötésben / In half linen binding, with library notes
15375.

Rufpreis:
2 000 HUF
M. Mester Katalin: Kinyílik a rózsa, kihajt a levél. Dr. Világosi György ügyvéd életútja a Don-kanyarban és 1956 tükrében. Devecser, 2003, szerzői. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15376.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szentkirályi Frigyes: Negyven év mundérban. Bp., 1987, Zrínyi. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15377.

Rufpreis:
1 000 HUF
15378.

Rufpreis:
1 000 HUF
15379.

Rufpreis:
1 000 HUF
A szabadságharc csatái 1848-1849. A kötet anyagát Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története című művének az 1894-98-i kiadásából válogatta: Pollák Dénes. Szerkesztette, az ismertető összefoglalásokat és a jegyzeteket írta: Elek István. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 292 p.+5 t.+11 kihajtható melléklet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, két tábla szakadt.
15380.

Rufpreis:
1 200 HUF
Deutsche Heerführer in großer Zeit. Kiadta Walther Stein. Siegen-Berlin-Leipzig, 1915, Hermann Montanus. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./ Paperbinding, with black-and-white photographs, in German language.
15381.

Rufpreis:
2 000 HUF
Liliencron, Detlev von: Háborús novellák. Bp., 1915, Athenaeum. Foltos papírkötésben.
15382.

Rufpreis:
1 000 HUF
Földi Pál: A magyarok nyilai. Hadtörténet és honfoglalás az Árpád-házi királyok korából. Bp., é..n, Anno. Kiadói papírkötés.
15383.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF