Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 111

Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. kötete. Bp.,1981, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15401.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15402.

Rufpreis:
2 000 HUF
15403.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban,kissé foltos egészvászon-borítóval, kissé szakadozott, foltos papírborítóval.
15404.

Rufpreis:
1 200 HUF
Györffy István: Matyó népviselet. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15405.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15406.

Rufpreis:
1 600 HUF
15407.

Rufpreis:
3 000 HUF
Malonyai Dezső: Az akt. Művészekről és a művészetről az akt kapcsán. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság. Kiadói papírborítóban, sérült gerinccel, borítóval, Welvárd Zoltán okl. mérnök, építőmester ex libris-szével, pecsétjével, és névbejegyzésével.
15408.

Rufpreis:
1 200 HUF
15409.

Rufpreis:
5 000 HUF
15410.

Rufpreis:
4 000 HUF
15411.

Rufpreis:
5 000 HUF
25 kötet A Művészet Kiskönyvtára sorozatból:  Munkácsy, Fényes, Verrocchio, Manet, Matisse, Rembrandt, Delacroix, Seurat, Degas, Raffaello, Moore, Dejneka, Izsó, Klee, Rubens, Braque, Segantini, Corot, Chagall, Mestrovic, Monet, Kurucz D. István, Venecianov, Myslbek, Ferenczi István. Bp.,1959-1969, Corvina. Kiadói papírborítóban, változó állapotban.
15412.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF