Militaria

Zahl der Lose: 94

cca 1940 Fotóalbum a Magyar Királyi Honvéd Hadiakadémiáról, 31 db fotóval, feliratozva, képek mérete: 9x13,5 cm, album mérete: 23,5x33 cm / cca 1940 Hungarian Military Academy photo album, with 31 photos, photo size: 9x13,5 cm album size: 23,5x33 cm
12475.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1942-43 magyar címeres réz emlék váza, ágyúhüvelyből készített, Kiew felirattal, teteje sérült, horpadással, m: 27 cm
12476.

1942-43 magyar címeres réz emlék váza, ágyúhüvelyből készített, "Kiew" felirattal, teteje sérült, horpadással, m: 27 cm

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1938-1940 Felvidék, Szigethy Béla huszár százados tiszttársaival, 23x29 cm
12477.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1938 A hadi állományú 34. gyalogezred jobbszárnyán az ezred szűkebb törzse, 2 db fotó, egyik feliratozva, 11,5x29 cm
12478.

Rufpreis:
1 800 HUF
1862 Katonai végelbocsájtó levél (obsit) / Military disarming warrant 50x40 cm
12479.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1910 Porosz katonazenekarról, illetve egy katonáról és egy dobosról készült fotók, 2 db, papírra ragasztva, az egyik sérült, a másik hullámos, 21x19 cm és 8x13 cm./ cca 1910 Prussian military band, and Prussian soldier and drummer, 2 photos, on paper, damaged, wavy, 21x19 cm and 8x13 cm.
12480.

Rufpreis:
1 400 HUF
1869 A Honvéd. Első magyar katonai hetilap. 1869. január 26. III. évf., 4 szám. Szerk.: Gróf Bethlen Olivér. Pest, Heckenast Gusztáv, 27-34 p.
12481.

Rufpreis:
1 000 HUF
1916 A világháború térképei. Az Est kiadása. Bp., 1916, Élet. Kiadói papírkötés, a gerincénél a borító szakadt, a könyvtest elvált a borítótól, 39 p.
12482.

1916 A világháború térképei. Az Est kiadása. Bp., 1916, "Élet". Kiadói papírkötés, a gerincénél a borító szakadt, a könyvtest elvált a borítótól, 39 p.

Rufpreis:
5 000 HUF
1963 Nyugdíjazási oklevél, J. G. Lambertnek az USA vezérörnagyának aláírásával, üvegezett fa keretben,43x33 cm./ 1963 Certificate of retirement, with signature of J. G. Lambert major general of USA, in wooden frame with glass, 43x33 cm.
12483.

Rufpreis:
4 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat Opál 72. Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm
12484.

Rufpreis:
6 000 HUF
1909 Osztrák-Cseh végelbocsájtó levél, obsit. Szakadásokkal. / Austrian- Czech disarmement letter with tears
12485.

Rufpreis:
4 000 HUF
1913 Osztrák katonatisztek, apa, fia, és családjaik díszes tablóképe, fotómontázs, Wien, Charles Scolik, a hátoldalon feliratozva, 24x19 cm./ 1913 Photo of Austrian military officers, father, son,and their familiies, photomontage, Wien, Charles Scolik, with writings on the back, 24x19 cm.
12486.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF