Landkarten

Zahl der Lose: 86

12582.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1910-1940 Vegyes térkép tétel, 18 db, közte katonai és háborús térképek, különféle kiadásban, és méretben, változó állapotban
12583.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1910-1940 Vegyes térkép tétel, 19 db, közte katonai és háborús térképek, különféle kiadásban, és méretben, változó állapotban
12584.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1850 The Danube from its source to the Black Sea, G. Virtue, a Duna menti államok térképe, 20,5x27 cm
12585.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1910 Heves megye térképe, jelmagyarázattal, Franklin-Társulat kiadása, Budapest, javítással, 24x32 cm
12586.

Rufpreis:
1 000 HUF
1860 Európa térképe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., német nyelven, foltos, a hátoldalán javítással, 37x50 cm./ 1860 Map of Europe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., in German language, spotty, with repairs on the back, 37x50 cm.
12587.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Nápoly és kornyékének, valamint Északnyugat Afrika térképe, litográfia. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, foltos, kis szakadásokkal, német nyelven, 45x55 cm./ cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Map of surroundings of Naples, and Northwest Africa, lithography. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, spotty, with a little tears, in German language, 45x55 cm./
12588.

Rufpreis:
4 000 HUF
12589.

Rufpreis:
4 000 HUF
1839 Poroszország térképe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., német nyelven, két alsó sarkánál sérült, a széleinél kissé gyűrött, 36x50 cm./ 1839 Map of Prussia, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., in German language, with two damaged corner, with a little bit wrinkled edges, 36x50 cm.
12590.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12591.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1917 A Balkán-félsziget politikai-katonai térképe, a Bukaresti és Konstatinpolyi békék után. A hajtások-mentén kis szakadásokkal, 75x64 cm./ cca 1917 Political-military map of Balkan Peninsula after the Bucharest and Istanbul Treaties. With some tears
12592.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1930 Új Magyar Autótérkép egy lapon, 1:600.000, tervezte Gergely Endre, negyedik teljesen átdolgozott kiadás, Bp., Kókai Lajos kiadása, a hajtás menén szakadt, a címlapja foltos, 57x89 cm.
12593.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF