Landkarten

Zahl der Lose: 86

cca 1890 2 érdekes térkép: Laibach. Villach, valamint Korfu és a Balkán félsziget vászon téképe. Szép állapotban. / Map of Laibach and area and the Balkan peninsula 41x37 cm
12534.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1920 Zillertaler Alpok túra térkép / Climber and hiker map of the Zillertaler Alp. 60x70 cm
12535.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1930-50 Európa vasúti térképe hátoldalon Olaszország vasúti és tengerészeti térképe, Fratelli Pozzo, 53x64cm
12536.

Rufpreis:
3 000 HUF
1871 Orts & Strassen Karte der Königreiche Ungarn, Croatien und Slavonien, des Grossfürstenthums Siebenbürgen. -  A Magyar királyság, Horvátország, Szlavónia, az Erdélyi fejedelemség és a Határőrvidék helyiség és úthálózati térképe.  Bearbeitet von A. Steinhauser. Bécs, 1871. Artaria & Comp. Színes, lithografált térkép, vászonra kasírozva, hajtogatva aranyozott egészvászon borítással. Nagyon szép állapotban. /  1871 Lithographic map of the KIngdom of Hungary, Croatia, Transylvania, Slavonia and the Militaryborder area. In nice linen cover. In very nice condition. Map size 78x54 cm
12537.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1890 Lofer és St.-Johann, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm
12538.

Rufpreis:
1 400 HUF
Átnézeti térkép a magyar közlekedési ügy rendezésérűli javaslathoz. Reprint térkép 37x48 cm
12539.

Rufpreis:
1 000 HUF
1573 Ortelius, Abraham (1527-1598) - Zsámboky János (1531-1584): Fori Iulii accurata descriptio, színezett rézmetszetes térkép, hátoldalán Friuli történetével, hajtásnyommal, kis lyukkal, egy helyütt utólagos színezéssel, üvegezett fa keretben, 39×52 cm /  1573 Ortelius, Abraham (1527-1598) - Zsámboky, János (Johannes Sambucus, 1531-1584): Fori Iulii accurata descriptio, map of Friuli, coloured copper etching, with the history of Friuli on its back (in Latin), with folding line and a little hole, part of it coloured later, in glassed wooden frame, 39×52 cm
12540.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Vilnius térképe, Wilna oder Wilda die Haupt-stadt in Litthauen, Augsburg, Europens Pracht und Macht c. kiadványból, 191 p., rézmetszet, német nyelven, üvegezett fa képkeretben, paszpartuban, 17x30 cm./ cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Map of Vilnius, Wilna oder Wilda die Haupt-stadt in Litthauen, Augsburg, from the book of Europens Pracht und Macht, 191 p., copper-engraving, in German language, in wooden frame with glass, in paspartu, 18x29 cm.
12541.

cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Vilnius térképe, 'Wilna oder Wilda die Haupt-stadt in Litthauen', Augsburg, Europens Pracht und Macht c. kiadványból, 191 p., rézmetszet, német nyelven, üvegezett fa képkeretben, paszpartuban, 17x30 cm./ cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Map of Vilnius, 'Wilna oder Wilda die Haupt-stadt in Litthauen', Augsburg, from the book of Europens Pracht und Macht, 191 p., copper-engraving, in German language, in wooden frame with glass, in paspartu, 18x29 cm.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Grodno térképe, Grodno Eine der Fürnehmbsten Staedte in Lithauen, (Ma Fehérororszország), Augsburg, Europens Pracht und Macht c. kiadványból, 74 p., rézmetszet, német nyelven, üvegezett fa képkeretben, paszpartuban, 18x29 cm./ cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Map of Grodno Eine der Fürnehmbsten Staedte in Lithauen, (Today Belraus), Augsburg, from the book of Europens Pracht und Macht, 74 p., copper-engraving, in German language, in wooden frame with glass, in paspartu, 18x29 cm.
12542.

cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Grodno térképe, Grodno 'Eine der Fürnehmbsten Staedte in Lithauen', (Ma Fehérororszország), Augsburg, Europens Pracht und Macht c. kiadványból, 74 p., rézmetszet, német nyelven, üvegezett fa képkeretben, paszpartuban, 18x29 cm./ cca 1700-1730 Gabriel Bodenehr (1664-1758): Map of Grodno 'Eine der Fürnehmbsten Staedte in Lithauen', (Today Belraus), Augsburg, from the book of Europens Pracht und Macht, 74 p., copper-engraving, in German language, in wooden frame with glass, in paspartu, 18x29 cm.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
cca 1740 Johann Georg Schreibern (1676-1750): A Porosz Királyság a lengyel részekkel együtt, színezett rézmetszet, paszpartuban, német nyelven, 18x26 cm./ cca 1740 Johann Georg Schreibern (1676-1750): The Kingdom of Preussen together with the polish part, colored copper-engraving, in paspartu, in German language, 18x26 cm.
12543.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1757 Geldern német város és erőd térképe, színezett rézmetszet, Nürnberg, Raspischen Buchhandlung, német nyelven, 17x30 cm./ 1757 Map of Geldern german city and fortress, colored copper-engraving, Nürnberg, Rapischen Buchhandlung, in German language, 17x30 cm.
12544.

Rufpreis:
6 000 HUF
1720 Burgundia térképe. Johann Baptist Homann: Comitatus Burgundiae tam in primarias ejus praefecturas, quam in minores ejus balliviatus aliasque, Ditiones subjacentes et infertas a vicinis Regionibus accurate et distincte divisi. Színezett rézmetszet / Map of Burgundia Colored copper plate engraving 62x55 cm
12545.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF