Zahl der Lose: 422

15877.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dr. Dienes Valéria: A zenei alkotás és hatás lélektanáról. Huszadik Század Könyvtára 22. Budapest, 1906, Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedése. Kiadói tűzött papírkötés, 24 p. Különlenyomat a Huszadik Század-ból.
15878.

Rufpreis:
5 000 HUF
Verseghy Ferenc költeményei. A magyar nemzet classicus írói. Szerkesztette Toldy Ferenc. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés. A gerince szakadt, a borítója és a lapok foltosak.
15879.

Rufpreis:
3 000 HUF
15880.

Rufpreis:
6 000 HUF
15881.

Rufpreis:
1 800 HUF
15882.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15883.

Rufpreis:
2 000 HUF
A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15884.

Rufpreis:
1 000 HUF
15885.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15886.

Rufpreis:
1 000 HUF
15887.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909, Pesti Napló), 5-140 p.+ 9 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 9 egészoldalas táblával, egy kivételével mind előtt feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, címképpel, és címlappal.
15888.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF