Zahl der Lose: 422

Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, könyvjelzőjén a ,,Platschek árúház reklámkártyájával. Krúdy Gyula, Hunyadi Sándor, Bródy Miksa, Szini Gyula, Cholnoky Viktor és mások írásaival. Jó állapotban.
15841.

Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, könyvjelzőjén a ,,Platschek árúház" reklámkártyájával. Krúdy Gyula, Hunyadi Sándor, Bródy Miksa, Szini Gyula, Cholnoky Viktor és mások írásaival. Jó állapotban.

Rufpreis:
4 000 HUF
Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp.,2013,Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
15842.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gonda Béláné Nagy Irma: Eszmék és emlékek. Gonda Béláné Nagy Irma irodalmi hagyatéka. Bp., 1889, Ifj. Nágel Ottó, 1 t.+223 p.. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle-kötésben, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15843.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Pest, é. n., Heckenast. Vászonkötés maradékával, gerince és egyik borítólapja hiányzik.
15844.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vargha Balázs: Játékkoktél. Bp., 1967, Minerva. Kiadói papírkötés.
15845.

Rufpreis:
800 HUF
Postásy Csaba: Agylyuk. Bp., 2017, Konkrét Könyvek. Kiadói papírkötésben.
15846.

Rufpreis:
1 000 HUF
15847.

Rufpreis:
1 000 HUF
15848.

Rufpreis:
1 400 HUF
15849.

Rufpreis:
1 000 HUF
15850.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szentgyörgyi Kálmán: Pilóták egy családban. Szekszárd, 2000, Babits. Kiadói kartonált papírkötés.
15851.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. Kék Könyvek Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel.
15852.

Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. 'Kék Könyvek' Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF