Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

15024.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp.,1985, Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15025.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gellér Ferenc: Debrecen műemléki katasztere 1987. Debrecen, 1987, Piremon. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kihajtható térképpel.
15026.

Rufpreis:
1 200 HUF
Palugyay Imre: Jász-Kún kerületek s Külső Szolnok vármegye leírása. Bp.,1993, A Jászságért Alapítvány. Kiadói félvászon-kötés, hasonmás kiadás.
15027.

Palugyay Imre: Jász-Kún kerületek s Külső Szolnok vármegye leírása. Bp.,1993, "A Jászságért" Alapítvány. Kiadói félvászon-kötés, hasonmás kiadás.

Rufpreis:
2 000 HUF
15028.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes helytörténeti tétel, Magyarország Írásban és Képben sorozatból, 4 db: Pethő Tibor: Budapest-Dunakanyar. Halász Zoltán: Budapest-Pilis-Vértes-Gerecse Aba Iván: Budapest-Gyöngyös-Mátra. Térképmelléklettel. Intézményi bélyegzővel, sérült gerinccel. Szombathy Viktor: Budapest-Börzsöny-Cserhát. Bp.,1959-1966, Panoráma. Kiadói papírkötés.
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF
19
Vegyes helytörténeti tétel, Műemlékeink sorozat 4 kötete:  Román János: A sárospataki kollégium. Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár. Szakadozott, sérült gerinccel, viseltes állapotban. Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Héjj Miklós: Visegrád. Bp., 1956-1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
15030.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes helytörténeti könyvtétel, 4 db:  Istenes József: Szent a küszöb... Petőfi szülőházának története. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Fitz Jenő: Középkori romkert. Székesfehérvár, 1979, István Király Múzeum. Kiadói papírkötés.  Kozák Károly: Az egri vár története. Vezető a gótikus palota kiállításához. Dobó István Vármúzeum. Eger, 1981, Heves Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.  Kőszeg. Bp., 1958, Múzeumok Központ Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
15031.

Vegyes helytörténeti könyvtétel, 4 db: Istenes József: "Szent a küszöb..." Petőfi szülőházának története. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Fitz Jenő: Középkori romkert. Székesfehérvár, 1979, István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Kozák Károly: Az egri vár története. Vezető a gótikus palota kiállításához. Dobó István Vármúzeum. Eger, 1981, Heves Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. Kőszeg. Bp., 1958, Múzeumok Központ Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Dr. Darnay-Dornay Béla, Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.  Dr. Horváth Detre: Pannonhalma útikalauz. h.n., 1961, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Fertőd Útikalauz. Sopron, 1963, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15032.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bayrak, J. M. - Fedaka, P. M.: Zakarpatskiy muzey narodnoy arhitekturi i bita. Uzhhorod, 1986, Karpati. Papírkötésben, jó állapotban. + Folk costumes Hungary 6 db színes diakocka
15033.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes helytörténeti könyvek Komáromról, 2 db: Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp.,1984, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Szénássy Zoltán: Komárom ostroma 1849-ben. Bp., 1989, Komárom Városi Tanács. Kiadói papírkötés.
15034.

Rufpreis:
1 800 HUF
A Világjárók sorozat 3 kötete: Gilder, William H.: A Jeanette pusztulása; Rummel, Walter von: Napsütötte országokban; Berger, Arthur: Az örök tavasz szigetein. Bp., é. n., Franklin. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15035.

A Világjárók sorozat 3 kötete: Gilder, William H.: A "Jeanette" pusztulása; Rummel, Walter von: Napsütötte országokban; Berger, Arthur: Az örök tavasz szigetein. Bp., é. n., Franklin. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF