Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 61

16334.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16335.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16336.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Móricz Zsigmond: Rózsa Sándor I-II. kötet. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16338.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Fieber Henrik: Modern művészet. Bp., é.n., Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, javított, ragasztott gerinccel, rossz állapotban.
16340.

Fieber Henrik: Modern művészet. Bp., é.n., "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, javított, ragasztott gerinccel, rossz állapotban.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Művészfotók. Szerk.: Bencze Pál, Rév Miklós, Vadas Ernő. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Számos érdekes fényképpel. Kissé foltos kiadói félvászonkötésben.
16341.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csohány Kálmán emlékkiállítás. Szerk.: B. Supka Magdolna. Bp., 1982, Magyar Nemzeti Galéria.
16342.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió 85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
16345.

Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió '85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Czinke Ferenc. Grafikusművész retropspektív kiállítása. Ernst Múzeum Bp. - Nógrádi Sándor Múzeum Salgótarján - Miskolci Gaéria - Miskolc. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és angol nyelven.
16346.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Kiállítási katalógusok, 5 db:  Németh Éva kiállítása. Bp., 1986, Számalk-ny. Kiadói papírkötés.  Kiss György Érem Kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Erika Kiffl kiállítása. Bp., 1986, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés.  Réti Zoltán festőművész kiállítása. Akvarellek Nógrádból. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Butak András-Molnár László József-Elekes Károly kiállítása. Természet-rajz. Bp., 1986, Budapest Galéria. Kiadió papírkötés.
16347.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Magyar Nemzeti Galéri művészeti katalógusai, 2 db:  Theodore Gericault (1791-1824) rajzai a roueni Szépművészeti Múzeum gyűjteményéből. Szerk: Szinyei Merse Anna. Bp., 1982. Kiadói papírkötés.  Trauner (Párizs) kiállítás. Szerk.: R. Bajkay Éva. Bp., 1981. Kiadói papírkötés.
16348.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Vásárhelyi tárlat. Retrospektív kiállítás a Vásárhelyi Őszi Tárlatok anyagából 1964-1973. Bp., 1974, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16349.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF