Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Verlag von Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a gerince kissé sérült, egy kihajtható illusztráció szakadt, néhány kihajtható lap széle gyűrött. / Cloth binding, in german language. The spine little bit damaged, one illustation damaged.
15024.

Rufpreis:
1 600 HUF
Iwan von Tschudi: Der turist in der Schweiz und dem Agrenzenden Süd-Deutschland, Ober-Italian und Savoyen. Zürich, 1892, Verlag Des Art.Institut Orell Füssli. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal, egy-két térkép szakadozott, egy térkép gyűrött, kissé viseltes állapotban, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, without front flyleaf, some maps is a little bit raunchy, in German language.
15025.

Rufpreis:
1 600 HUF
Wien. Bécs, 1937, Fremdenverkehrsstelle der Stadt Wien. Számos illusztrációval, térképmelléklettel. Kicsit sérült tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15026.

Rufpreis:
1 000 HUF
Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tiszaköz földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fényképekkel, térképekkel illusztrált, a hátsó szennylap kijár, a Debreceni Ev. Ref. Főgymnasiumi Önképzőkör pecsétjével, Dr. Bertok Könyvkereskedés, Debrecen címkéjével.
15027.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15028.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszloadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15029.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Zsembery Gyula: ezer kilóméter a hazai vizeken. Bp., 1921, Kertész József Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15030.

Rufpreis:
1 600 HUF
15031.

Rufpreis:
6 000 HUF
15032.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Draskóczy László, Virág Sándor: Félelmetes Tibet. Református Külmissziói Szemle III. Bp., 1935, Magyar Református Külmissziói Szövetség. Kiadói papírkötés.
15033.

Rufpreis:
1 600 HUF
10
Gaál Mózes (szerk.): Huszonöt év. A tisztviselőtelep története. Budapest, 1998, Pharma Press Kft.,115 p. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
15034.

Rufpreis:
3 000 HUF
15035.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF