Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

Balla Antal: Hatvan esztendő. A Magyar Hírlapírók Országos Nyugdíjintézetének Története 1881-1941. Országos Magyar Sajtókamara Könyvtára. Bp., 1941, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas borítóval, egy kisebb hiánnyal a gerincénél, de egyébként jó állapotban.
15317.

Rufpreis:
800 HUF
15318.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye. Becsület és kötelesség 1. 1918-1944. Bp., 2000, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15319.

Rufpreis:
1 600 HUF
Berki Mihály könyvei, 3 db: Forradalom Baranyában. 1956. A forradalom kis történetei.  A tizenkét napos szabadság ára.  h.n, 1996-é.n, Gálos Nyomdász Bt. Kiadói papírkötés.
15320.

Berki Mihály könyvei, 3 db: Forradalom Baranyában. 1956. A forradalom "kis" történetei. A tizenkét napos szabadság ára. h.n, 1996-é.n, Gálos Nyomdász Bt. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 200 HUF
15321.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15322.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., 1926, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé sérült gerincű díszes bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
15323.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kristó Gyula: A rozgonyi csata. Sorsdöntő történelmi napok. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15324.

Rufpreis:
800 HUF
15325.

Rufpreis:
800 HUF
Szécsi Ferenc: Ami a történelemből kimaradt. Bp., é.n, Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötésben.
15326.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tinódi Sebestyén: Krónika. Sajtó alá rendezte Sugár István. A bevezetőt írta Szakály Ferenc. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15327.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kincs Katalin Mária: Kultusz és hagyomány. Tanulmányok a Rákóczi-szabadságharc 300. évfordulóján. Bp., 2003, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
15328.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF