Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 474

15872.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gyarmath B. János: Új magyar ének. Irredenta versek. 1924-1925. Zalaegerszeg, 1925, Szerzői kiadás, Zrínyi Rt., 80 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, magánkönyvtári bélyegzővel, Számozott, 286. számú példány.
15873.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fazekas Mihály : Ludas Matyi. Egy eredeti magyar rege négy levonásban. Bp., 1928, Uránia (Aczél Testvérek), 20 p. Kiadói papírkötés.
15874.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kner Imre: A tipográfia stílus elemei. Gyoma, 1933, Szerzői kiadás, 18 p. Kiadói félvászon-kötés. Készült 250 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
15875.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vertán Endre: Hagyatékom fiaimnak. Második kiadás. Arad, 1884, Györgyössy Rudolf-Millig József. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
15876.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Betűország második virágos kertje. A Kir. M. Egyetemi Nyomda olvasókönyve a fővárosi elemi iskolák második oszt. számára. p., 1925, Egyetemi Nyomda. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
15877.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15878.

Rufpreis:
5 000 HUF
15879.

Rufpreis:
3 000 HUF
15880.

Rufpreis:
3 000 HUF
Az ,,Athenaeum nagy képes naptára az 1903-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 44. évf. Bp., 1903, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a gerince javított.
15881.

Az ,,Athenaeum" nagy képes naptára az 1903-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 44. évf. Bp., 1903, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a gerince javított.

Rufpreis:
5 000 HUF
15882.

Rufpreis:
6 000 HUF
15883.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF