https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 131

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Rexa Dezső: Zwölf Monate in Pesth.(Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske.) [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, iwth a little bit worn cover, in German language.
15024.

Rexa Dezső: Zwölf Monate in Pesth.(Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske.) [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, iwth a little bit worn cover, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.
15025.

Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
15026.

Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15027.

P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Püspöki Nagy Péter: A Csallóköz neveiről. Pozsony, 1991, Dh-Press. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15028.

Püspöki Nagy Péter: A Csallóköz neveiről. Pozsony, 1991, Dh-Press. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabó M. Attila - Szabó M. Erzsébet: Erdélyi helységnévszótár. Kolozsvár, 1992, Kriterion. Kiadói félvászon kötésben. Magyar, német, román nyelven.
15029.

Szabó M. Attila - Szabó M. Erzsébet: Erdélyi helységnévszótár. Kolozsvár, 1992, Kriterion. Kiadói félvászon kötésben. Magyar, német, román nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Budapest, 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15030.

Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Budapest, 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében,. Kiadói egészvászon kötésben. Térkép nélkül
15031.

Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében,. Kiadói egészvászon kötésben. Térkép nélkül

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadó egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
15032.

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadó egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Deák Ferenc: Barangolásaim Székelyföldön és környékén avagy egy idegenvezető feljegyzései. Székelyudvarhely, 1999, Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15033.

Deák Ferenc: Barangolásaim Székelyföldön és környékén avagy egy idegenvezető feljegyzései. Székelyudvarhely, 1999, Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.
15034.

Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15035.

A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse