https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 299

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.
15742.

Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírborítóval, szakadt papírborítóval, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15743.

Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírborítóval, szakadt papírborítóval, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, és kissé laza kötéssel.
15744.

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, és kissé laza kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. H Wichelhaus: Sulfurieren, alkalischmelze der sulfosäuren, esterifizieren. Leipzig, 1911, Otto Spamer. Kiadói egészvászon-kötésben, számos ábrával.
15745.

Dr. H Wichelhaus: Sulfurieren, alkalischmelze der sulfosäuren, esterifizieren. Leipzig, 1911, Otto Spamer. Kiadói egészvászon-kötésben, számos ábrával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15746.

Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15747.

Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Boross Mihály: Kegyeletek oltára. Boross Mihály munkái I. kötet 1. füzet II. kötet 1. füzet. Pest, 1859, Oszterlamm Károly, 94+102+2 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, Krausz Ármin könyvkötészetéből (Veszprém), kopottas, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15748.

Boross Mihály: Kegyeletek oltára. Boross Mihály munkái I. kötet 1. füzet II. kötet 1. füzet. Pest, 1859, Oszterlamm Károly, 94+102+2 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, Krausz Ármin könyvkötészetéből (Veszprém), kopottas, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15749.

Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Juhász Gergely: Klopstock magyar utókora. Minerva-könyvtár XLVIII. Bp., 1935, Minerva. Kiadói papírkötés.
15750.

Juhász Gergely: Klopstock magyar utókora. Minerva-könyvtár XLVIII. Bp., 1935, Minerva. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0
József Attila Kiszombori versesfüzet 1922.: József Attila Kiszombori versesfüzet 1922. (Hasonmás-kiadás)+Stoll Béla,Tóth Ferenc: József Attila kiszombori versesfüzetéről. A Makói Múzeum Füzetei 88. Makó, 1997, József Attila Múzeum. Kiadói papírmappában, kissé viseltes papír mappában, de belül jó állapotban.
15751.

József Attila Kiszombori versesfüzet 1922.: József Attila Kiszombori versesfüzet 1922. (Hasonmás-kiadás)+Stoll Béla,Tóth Ferenc: József Attila kiszombori versesfüzetéről. A Makói Múzeum Füzetei 88. Makó, 1997, József Attila Múzeum. Kiadói papírmappában, kissé viseltes papír mappában, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Németh Antal: Bánk Bán száz éve a színpadon. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros kiadása. Első kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos borítóval, picit szakadt gerinccel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Németh Antal (1903-1968) a Nemzeti Színház igazgatójától (1935-1944) Liszt Néci-nek (Liszt Nándor) a Nemzeti Színház titkárának szóló dedikációival.
15752.

Németh Antal: Bánk Bán száz éve a színpadon. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros kiadása. Első kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos borítóval, picit szakadt gerinccel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Németh Antal (1903-1968) a Nemzeti Színház igazgatójától (1935-1944) Liszt "Néci-nek" (Liszt Nándor) a Nemzeti Színház titkárának szóló dedikációival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, javított gerinccel, pár lapszél és a borító foltos.
15753.

Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, javított gerinccel, pár lapszél és a borító foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Hier können Sie während unserer 33. Auktion die soeben ausgerufenen Positionen der ungarischen Philatelie unserer virtuelle Auktion verfolgen und hier können Sie Ihre Gebote abgeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse