Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 299

A mi dalaink. Ifjúsági daloskönyv. Kolozsvár, 1940, Ifjú Erdély, 201+7 p. V. kiadás. Papírkötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, néhol ceruzás bejelöléssel.
15658.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jacques Michel: Szent György csodásan szép legendája. A cserkészek patrónusa. Rákospalota, Szalézi Művek. Félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
15659.

Rufpreis:
2 000 HUF
Komáromi János: Hé, kozákok! Bp., é.n., Genius-Lantos. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány!, kissé kopottas állapotban.
15660.

Rufpreis:
1 800 HUF
Halász Imre: Mintha a világ (Ötven év verseiből). Bp., 2006. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15661.

Rufpreis:
2 000 HUF
Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordulójának ünnepére. Bp., 1917, Franklin. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15662.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kassák Lajos: Kis könyv haldoklásunk emlékére. Bp., 1945, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner Intézet Rt.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes kötésben, sérült gerinccel.
15663.

Rufpreis:
3 000 HUF
Isaák Mártha: Bilincsek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
15664.

Rufpreis:
1 600 HUF
Mark Twain: Tamás úrfi léghajón (Tom Sawyer abroad.) Elbeszéli Huck Finn. Fordította Halász Gyula. Pólya Tibor (1886-1937) grafikus rajzaival. A borító illusztrációja Radó György (1907-) grafikus munkája. Bp., é.n., Athenaeum, 173 p. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
15665.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15666.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15667.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15668.

Rufpreis:
3 000 HUF
2 db könyv: Beecheer Stow, H[arriet]: Tamás bátya kunyhója. Bp., é. n., Tolnai. Kopott papírkötésben.; Twain, Mark: Koldus és királyfi. Bp., é. n., Tolnai. Elváló, kopott papírkötésben.
15669.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF