Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 75

Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1-
30555.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Tóth Sándor (1933-) 1981. Szeged / Bartók Béla 1881-1945 Br emlékérem (42mm) + 1982. Kodály Zoltán Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2
30556.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. József Attila-díj Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. József Attila-díj Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error
30557.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Zimányi Ernő (1901-1978) 1936. II. Rákóczi Ferenc halálának 200. évfordulója emlékére / Ifjú Polgárok Lapja jutalma Br emlékérem (67mm) T:2- patina
30558.

Zimányi Ernő (1901-1978) 1936. "II. Rákóczi Ferenc halálának 200. évfordulója emlékére / Ifjú Polgárok Lapja jutalma" Br emlékérem (67mm) T:2- patina

Rufpreis:
6 000 HUF
Buda 1847A Ferenc József koronázására Ag zseton. I. FERENCZ IOSEPH I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII (3,27g/20,5mm) T:2 több ph. Hungary / Buda 1847A Coronation of Franz Joseph Ag token (3,27g/20,5mm) C:XF multiple edge errors
30559.

Buda 1847A "Ferenc József koronázására" Ag zseton. "I. FERENCZ IOSEPH I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,27g/20,5mm) T:2 több ph. Hungary / Buda 1847A "Coronation of Franz Joseph" Ag token (3,27g/20,5mm) C:XF multiple edge errors

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1894. Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika
30560.

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika

Rufpreis:
1 200 HUF
1896. Jubileumi emlékérem Br emlékérem kis szalagon. MAGYARORSZÁG EZER ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART (28mm) T:2 ph.
30561.

1896. "Jubileumi emlékérem" Br emlékérem kis szalagon. "MAGYARORSZÁG EZER ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART" (28mm) T:2 ph.

Rufpreis:
1 200 HUF
1968. Városunkért 1718-1968 / Békéscsaba Br emlékérem tokban (50mm), mellette zománcozott kitűző a város címerével + Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. Békéscsaba 1944-1974 Br emlékplakett dísztokban (94mm) T:2
30562.

1968. "Városunkért 1718-1968 / Békéscsaba" Br emlékérem tokban (50mm), mellette zománcozott kitűző a város címerével + Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" Br emlékplakett dísztokban (94mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
Kiss István (1927-) 1969. Felszabadulásunk 25-ik évfordulójára Zugló fejlesztésében elért eredményes munkájáért - XIV. ker Tanácsa Br plakett (105mm) T:2
30563.

Kiss István (1927-) 1969. "Felszabadulásunk 25-ik évfordulójára Zugló fejlesztésében elért eredményes munkájáért - XIV. ker Tanácsa" Br plakett (105mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
1970. 20 éves a Fővárosi Tanácsi Építőipar Br plakett eredeti tokban(59x89mm) T:2 patina
30564.

1970. "20 éves a Fővárosi Tanácsi Építőipar" Br plakett eredeti tokban(59x89mm) T:2 patina

Rufpreis:
1 400 HUF
~1970- Vöröskeresztes munkáért ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, kitűzővel, tokban T:2 ezüstözés kopott
30565.

~1970- "Vöröskeresztes munkáért" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, kitűzővel, tokban T:2 ezüstözés kopott

Rufpreis:
800 HUF
~1970. BKV kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2
30566.

~1970. "BKV" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF