Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 100

15200.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15201.

Rufpreis:
5 000 HUF
15202.

Rufpreis:
5 000 HUF
15203.

Rufpreis:
3 000 HUF
15204.

Rufpreis:
3 000 HUF
15205.

Rufpreis:
5 000 HUF
A népvándorlás és keresztes háborúk kora. A világ történelme 4. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, és kis ütődésekkel, de belül jó állapotban.
15206.

Rufpreis:
3 000 HUF
A felfedezések és a reformáció kora. A világ történelme 6. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, az elülső kötéstáblánál a kötés kissé sérült, de belül jó állapotban.
15207.

Rufpreis:
3 000 HUF
Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.) Bp., é.n.(1928), Athenaeum 1 t.+208 p.+ 2 t.; 229 p.+ 7 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal. Szép állapotban.
15208.

Rufpreis:
6 000 HUF
Wolfgang Goetz: A német nép története. Fordította Németh Andor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
15209.

Rufpreis:
1 200 HUF
15210.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15211.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF