https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 115

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
15024.

Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói kopottas illusztrált kartonált papírkötés, számos eredeti fényképpel és rajzzal.
15025.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói kopottas illusztrált kartonált papírkötés, számos eredeti fényképpel és rajzzal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.
15026.

Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
15027.

Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal,
15028.

Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép kiszakadt.
15029.

Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép kiszakadt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.
15030.

Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15031.

A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Erődi Béla: A szentföldön. Budapest, 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Második kiadás, 264 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. A borítója maszatos. A kötése laza. A térkép hiányzik.
15032.

Erődi Béla: A szentföldön. Budapest, 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Második kiadás, 264 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. A borítója maszatos. A kötése laza. A térkép hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiss Mária Hortensia: Kiszombor története. Szirbik Miklós Társaság Füzetei 6. Makó, 1997, Kiszombor Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban.
15033.

Kiss Mária Hortensia: Kiszombor története. Szirbik Miklós Társaság Füzetei 6. Makó, 1997, Kiszombor Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Alkonyi László: Tokaj - Dűlőmitológia. Az angol fordítás Lengyel Péter munkája. h.n., 2004, Spread Bt. (Borbarát.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven. Jó állapotban./ László Alkonyi: Tokaj. The Myth of Terroir. Linen-binding, in paper cover, in good condition, with Hungarian and English language.
15034.

Alkonyi László: Tokaj - Dűlőmitológia. Az angol fordítás Lengyel Péter munkája. h.n., 2004, Spread Bt. (Borbarát.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven. Jó állapotban./ László Alkonyi: Tokaj. The Myth of Terroir. Linen-binding, in paper cover, in good condition, with Hungarian and English language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!
15035.

Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse