https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.
15730.

Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon bereagasztott címkékkel.
15731.

Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon bereagasztott címkékkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Modern műbőr-kötés, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.
15732.

Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Modern műbőr-kötés, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15733.

Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Zilhay Lajos: Két fogoly I-II. kötet. Zilahy Lajos munkái V-VI. kötet. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
15734.

Zilhay Lajos: Két fogoly I-II. kötet. Zilahy Lajos munkái V-VI. kötet. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Feszty Árpádné (Jókai Róza): A tengnap. (Visszaemlékezések.) Bp., 1924, Légrády, 1 t.+159 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.
15735.

Feszty Árpádné (Jókai Róza): A tengnap. (Visszaemlékezések.) Bp., 1924, Légrády, 1 t.+159 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.
15736.

Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
15737.

Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel.
15738.

Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15739.

Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegyi Erika: Elveszett gondolat. Bp., 2002, BUS Press. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15740.

Hegyi Erika: Elveszett gondolat. Bp., 2002, BUS Press. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.
15741.

Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer:
Hier können Sie folgen, welches Los im Raum ausgerufen wird. Sie können lizitieren auf der Seite des Loses.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse