Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

W. M. Thackeray: A virginiai testvérek I-II. Thackeray művei. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, sarkainál kisebb kopásokkal.
15934.

Rufpreis:
800 HUF
Zeitschrift der Büchergilde Gutenberg. Dez. 1934. Nr. 12. Wien, 1935, Gutenberg. 208 p. Korabeli egészvászon-kötésben, számos képpel.
15935.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. IV. kötet. Pesten, 1852, Heckenast. 672 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
15936.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. II. kötet. Bp., é.n., Révai. 333 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
15937.

Rufpreis:
800 HUF
15938.

Rufpreis:
2 000 HUF
15939.

Rufpreis:
800 HUF
15940.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15941.

Rufpreis:
800 HUF
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936. Könyvtári pecsétekkel
15942.

Rufpreis:
1 000 HUF
15943.

Rufpreis:
3 000 HUF
15944.

Rufpreis:
800 HUF
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Budapest, 1944, Exodus, 45 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15945.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF