Drucksachen

Zahl der Lose: 215

cca 1900 Krisztus a Kálvárián, Munkácsy festményéről készül fénynyomat, 18×25 cm
12702.

Rufpreis:
1 000 HUF
12703.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
12704.

Rufpreis:
3 000 HUF
1900 Óbudai Dalkoszorú bohóc estélylének meghívója és kitöltött belépő jegye, 33x21 és 10x14 cm
12705.

Rufpreis:
1 600 HUF
1902 Nagyvárad. VI. orsz. ipartestületi gyűlés programja. 24p.
12706.

Rufpreis:
1 000 HUF
1906-1950 Nagy vegyes újság tétel, összesen 72 db, főként tiszántúli és országos politikai napilapok, közte: Egyetértés, Budapesti Napló, Népszava, Debreczen, Szabad Nép, vegyes minőségben
12707.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
1906-1909 Századok folyóirat 4 kötete. Szerk.: Nagy Gyula, Dr. Borovszky Samu. XL-XLIII évfolyamok. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, az egyik gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, az egyik gerince sérült, a borítók kopottak.
12708.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1906 Kétoldalas díszes falinaptár, az egyházi és zsidó ünnepek feltüntetésével, Bp., Farkas Árpád, kis sérülésekkel
12709.

Rufpreis:
3 000 HUF
12710.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
12711.

Rufpreis:
3 000 HUF
1907 Dorotheum aukciós katalógus. Wien, W. Hamburger-ny. Kiadói szecessziós papírkötés, kissé kopottas gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar vonatkozásokkal, német nyelven./ 1907 Dorotheum auction catalogues. Wien, W. Hamburger-ny. Paperbinding, with little bit worn spine, with black and photographs, in German language.
12712.

Rufpreis:
6 000 HUF
12713.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF