Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 77

Pantó Dezső: A dunai aranymosás kérdése. Die Frage der Goldwäscherei and der Donau. Bp., 1935, Mérnökök Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a könyv gerince elvált a borítótól, a kötés fűzése sérült, laza, magyar és német nyelven. Különlenyomat a Földtani Közlöny LXV. 7-9. füzeteiből./ Paperbinding, damaged, in poor condition, in Hungarian and German language.
15566.

Rufpreis:
1 000 HUF
Insel Bücherei sorozat három kötete (Nr. 269., 281., 316.):  Das kleine Blumenbuch., Das Kleine Baumbuch., Das Kräterbuch. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Three books from the series of Insel Bücherei.(Nr. 269., 281., 316.) Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.
15567.

Rufpreis:
1 200 HUF
Insel Bücherei sorozat két kötete (Nr. 213.,351.):  Das kleine Buch der Tropenwunder. Das kleine Buch Schmetterlingsbuch. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Two books from the series of Insel Bücherei.(Nr. 213.,351.) Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.
15568.

Rufpreis:
1 200 HUF
Insel Bücherei sorozat két kötete (Nr. 54.,158.):  Das kleine Buch der Edelsteine. Das kleine Buch der Meereswunder. Muscheln und Schnecken. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Two books from the series of Insel Bücherei. (Nr. 54.,158.)Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.
15569.

Rufpreis:
1 600 HUF
Insel Bücherei sorozat két kötete (Nr. 100., 158.) Das kleine Buch der Greise. Einheimische Raubvögel.  Das keline Buch der Vögel und Nester.  Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Two books from the series of Insel Bücherei.(Nr. 100., 158.) Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.
15570.

Rufpreis:
1 200 HUF
15571.

Rufpreis:
1 200 HUF
15572.

Rufpreis:
1 200 HUF
Beebe William: Félmérföldnyire a tenger színe alatt. Fordította Dr. Sebestyén Olga, és Dr. Wolsky Sándor. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér, valamint két színes illusztrációval, valamint egy térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
15573.

Rufpreis:
1 600 HUF
Honti Jenő: Kis séták a nagy természetben. Sárosi Ödön rajzaival. Könyvbarátok kis könyvei. Bp., 1938, Magyar Könyvbarátok, Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylap hiányzik, az elülső előzéklapon ajándékozási sorok.
15574.

Rufpreis:
1 600 HUF
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Fordította Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. Kiadói aranyozott félvászon-kötés. Jó állapotban.
15575.

Rufpreis:
1 800 HUF
Alexits György: Bolyai János világa. Bp., 1977, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15576.

Rufpreis:
1 200 HUF
15577.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF