https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15036.

Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Großpietsch, Walter: Fahrt zum Himalaja. Lipcse, 1979, Brockhaus. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15037.

Großpietsch, Walter: Fahrt zum Himalaja. Lipcse, 1979, Brockhaus. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Patkó Imre - Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
15038.

Patkó Imre - Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Műemlékeink sorozat hat kötete:  Szalai Imre: A Halászbástya. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.  Ybl Ervin: A Magyar Nemzeti Galéria Palotája. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. H. Gyürky Katalin: Az egykori budai domonkos kolostor. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Wellner István: Az Aquincumi Mozaikok. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Entz Géza, Szalontai Barnabás: Nyírbátor. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Román János: A sárospataki kollégium. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
15039.

Műemlékeink sorozat hat kötete: Szalai Imre: A Halászbástya. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Ybl Ervin: A Magyar Nemzeti Galéria Palotája. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. H. Gyürky Katalin: Az egykori budai domonkos kolostor. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Wellner István: Az Aquincumi Mozaikok. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Entz Géza, Szalontai Barnabás: Nyírbátor. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Román János: A sárospataki kollégium. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15040.

Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
London. London, 1931, Ward, Lock & Co. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, kijáró térképekkel, fekete-fehér fotóval, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged back cover, with raunchy maps, and they are coming out, with black and white photos, in English language.
15041.

London. London, 1931, Ward, Lock & Co. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, kijáró térképekkel, fekete-fehér fotóval, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged back cover, with raunchy maps, and they are coming out, with black and white photos, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1936-1941 Bécsi Tavaszi Fesztivál prosketusai, 3 db, magyar és angol nyelven./ 1936-1941 Brochures of Vienna Festival, 3 pc., in Hungarian and English language.
15042.

1936-1941 Bécsi Tavaszi Fesztivál prosketusai, 3 db, magyar és angol nyelven./ 1936-1941 Brochures of Vienna Festival, 3 pc., in Hungarian and English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Kiadói papírkötésben, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes illusztrációkkal, német nyelven./ Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Paperbinding, with a black and white photos and colourfull illustracions, in German language.
15043.

Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Kiadói papírkötésben, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes illusztrációkkal, német nyelven./ Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Paperbinding, with a black and white photos and colourfull illustracions, in German language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
2
A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15044.

A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal,
15045.

Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Rupp Jakab: Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, két térképpel. Reprint.
15046.

Rupp Jakab: Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, két térképpel. Reprint.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15047.

A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse